ايسنا/فيلم «لايه‌هاي دروغ» به عنوان محصول مشترک ايران و فنلاند براي شرکت در جشنواره فجر آماده مي‌شود.

محسن صرافي يکي از تهيه‌کنندگان اين فيلم با بيان اينکه فيلمبرداري اين پروژه خردادماه در ايران به پايان رسيده است، توضيح داد: «لايه‌هاي دروغ » به کارگرداني رامين سهراب در حال حاضر مراحل پست پروداکشن را پشت سرمي‌گذارد و در حال تدوين است، البته کارهاي فني فيلم به دليل اينکه با يک اثر اکشن روبرو هستيم زمان زيادي خواهد برد و سختي‌هاي خاص خود را دارد که درفنلاند و امريکا تکميل مي‌شود.

او با اشاره به اينکه «لايه‌هاي دروغ» اولين توليد مشترک ايران و فنلاند با تمام ويژگي‌هاي يک پروژه مشترک است، ادامه داد:‌ با توجه به اينکه اين فيلم براي تماشاگر ايراني ساخته شده و تلاش رامين سهراب به عنوان کارگردان و نيز نقش اصلي فيلم بر اين بوده بخاطر علاقه وافرش به ايران يک فيلم اکشن بين‌المللي براي کشورش بسازد، دو چشم‌انداز براي «لايه‌هاي دروغ» در نظر گرفته‌ايم؛ نخست اينکه آن را براي جشنواره ملي فجر آماده کنيم که اگر هيات انتخاب بپذيرد فيلم را بهمن ماه رونمايي مي‌کنيم و برنامه بعدي هم براساس عرضه‌ي سال آينده در بازار جشنواره کن پيش خواهد رفت.

وي ياداور شد که «لايه‌هاي دروغ» سه سال قبل براساس بخش‌هايي که فيلمبرداري شده بود در بازار جشنواره کن عرضه شده و مورد استقبال قرار گرفته بود. از آنجا که به دليل مصدوميت رامين سهراب فيلمبرداري متوقف شده بود، حالا با تکميل فيلم و در سال آينده توسط پلتفرم فرانتيرز کانادا عرضه مي‌شود. 

رامين سهراب، نادر فلاح، آرمان درويش، کامران تفتي، ارسلان قاسمي، ونوس کانلي، مجيد سعيدي، ميلاد ميرزايي، روشنک گرامي و آنتي ريني از جمله بازيگران «لايه‌هاي دروغ» هستند.

رامين سهراب سال 1397 درباره اين فيلم گفته بود: ريسک ساخت فيلم اکشن در ايران بالا است و نمي‌دانم مردم چطور استقبال مي‌کنند ولي تلاش کرده‌ام يک فيلم اکشن مطابق با استانداردهاي جهاني بسازم. البته ايران بدلکاران زيادي دارد و متاسفانه فيلم اکشن در اينجا ساخته نمي‌شود که از جمله دلايل فقدان چنين فيلم‌هايي بودجه زياد مورد نياز براي اين نوع فيلم است. يا اين حال اميدوارم «لايه هاي دروغ» سرآغاز ساخت فيلم‌هاي اکشن بيشتر در ايران باشد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar