نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
  2. برگزیده
سینما و چهره ها

پای دعواهای یاس و شهاب مظفری به «خانه شیشه‌ای» باز می‌شود؟

منبع
صبا
بروزرسانی
پای دعواهای یاس و شهاب مظفری به «خانه شیشه‌ای» باز می‌شود؟

صبا/ امير پورکيان کارگردان فيلم سينمايي «خانه شيشه‌اي» به تهيه‌کنندگي سيد امير سيدزاده که فيلمبرداري آن در تهران و اطراف آن به پايان رسيده است، در گفتگو با #صبا درباره اين فيلم گفت: «خانه شيشه‌اي» درحال حاضر مراحل آخر ساخت موسيقي و آهنگسازي را سپري مي‌کند تا براي اکران آماده شود. اين فيلم هم پشت پرده‌اي از زندگي شخصي سلبريتي‌هاي خواننده است و هم پشت پرده‌ شرايط شغلي آن‌ها را به تصوير مي‌کشد. در اين فيلم مي‌خواهيم نشان دهيم که اين پشت پرده‌ها چگونه مي‌توانند با زندگي يک نفر بازي کنند.
«خانه شيشه‌اي» پرداخت به عشق از زواياي عجيب و غريبي‌ست که تا الان به آن نگاهي نشده است؛ ما فقط يک نوع عشق نداريم، نگاه حضرت حافظ و مولانا و نظامي گنجوي به مقوله عشق متفاوت است و هرکدام نگاه خود را دارند. يکي از مشکلات بشريت در اين دوران اين است که فقط يک چيز را عشق مي‌داند آن هم کورکورانه چيزي را خواستن است که در اين فيلم آن را نقد مي‌کنيم.

او در پاسخ به اين پرسش که چرا به پشت پرده زندگي سلبريتي‌هاي حوزه موسيقي علاقمند شده است، عنوان کرد: از طرفي ديدن زندگي‌ آن‌ها، نابود شدن‌شان، شکستن‌شان و حال بدشان و از طرف ديگر اينکه مي‌ديدم مردم چگونه با حسرت به زندگي‌ آن‌ها نگاه مي‌کنند، دليلي شد تا تصميم بگيرم که با ساختن فيلمي نشان دهم در اين زندگي‌ها چه خبر است.
پورکيان در جواب اين سوال که آيا مشکلات ميان ياس خواننده موسيقي رپ و شهاب مظفري خواننده موسيقي پاپ که مدت‌هاست در فضاي مجازي جنجال به پا مي‌کند هم در اين فيلم نمايش داده مي‌شود، اظهار کرد: بايد بگويم که «خانه شيشه‌اي» براي قضاوت آدم‌ها ساخته شده است. من يکي از طرفداران واقعي ياس هستم و شهاب مظفري هم به عنوان کسي که در فيلم من بازي مي‌کند برايم قابل احترام است. دوست ندارم مردم فکر کنند که من براي منفعت خود مي‌خواهم کسي را تخريب کنم، واقعا اينگونه نيست. بايد فيلم به نمايش درآيد تا علت ساخت آن را متوجه شويد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره