نماد آخرین خبر

مستند «قهرمان»؛ روایت تلاش زن ۸۴ ساله‌ شیرازی که قهرمان دو و میدانی شد

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
مستند «قهرمان»؛ روایت تلاش زن ۸۴ ساله‌ شیرازی که قهرمان دو و میدانی شد

خبرآنلاين/مستند «قهرمان» که در برنامه «به اضافه مستند» رونمايي مي‌شود، داستان زندگي زنِ ۸۴ ساله شيرازي است که قصد شرکت در مسابقات جهاني را دارد.

 سي‌ و پنجمين قسمت از فصل چهارم برنامه تلويزيوني «به اضافه مستند» با پخش و بررسي مستند «قهرمان» به کارگرداني الهام آقالري روي آنتن شبکه مستند مي‌رود. 

مستند ورزشي «قهرمان» روايتي از بانوي شگفت‌انگيز شيرازي و يک قهرمان ملي است که پس از سال‌ها تلاش و تمرين در رشته ورزشي مورد علاقه‌اش، در ۸۴ سالگي مي‌خواهد طعم حضور در مسابقات جهاني را بچشد. 

فاطمه حشمتي، مادربزرگ ۸۴ ساله، قهرمان ملي و آسيايي در رشته دوميداني است. او براي شرکت در مسابقه جهاني با چالش‌هاي زيادي به لحاظ مالي و اجتماعي مواجه است و براي رفع موانع براي حضور در مسابقه بسيار تلاش مي‌کند. اين فيلم مستند، روايتي از زندگي و تلاش‌هايشان براي رسيدن به اين جايگاه است.

 مستند «قهرمان» محصول شبکه مستند سيماست که براي اولين بار در جشنواره سينما حقيقت به نمايش درآمد و اکنون در اولين اکران تلويزيوني خود در برنامه «به اضافه مستند» پخش مي‌شود.

در اين قسمت و پس از پخش مستند، ميز کارشناسي برنامه با حضور ثريا آقايي، بانوي بدمينتون‌باز کشور برگزار مي‌شود. او چند روز پيش توانست سهميه المپيک را دريافت کرد و به عنوان اولين بانوي بدمينتون باز ايراني به مسابقات المپيک توکيو مي‌رود. اين قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه ۲۲ تير ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهاي چهارشنبه ۲۳ تير ساعت ۸:۳۰ و جمعه ۲۵ تير ساعت ۱۵ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلويزيوني شبکه مستند است که به پخش مستندهاي ديده نشده داخلي و خارجي در تلويزيون و بحث کارشناسي پيرامون موضوع مستند مي‌پردازد. اين برنامه با اجراي امين قدمي، کارگرداني محسن کريميان و تهيه‌کنندگي ياسر فريادرس با آيتم‌هاي مختلف سه‌شنبه‌هاي هر هفته ساعت ۲۰ روي آنتن شبکه مستند مي‌رود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar