نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
سینما و چهره ها

هژیرآزاد: گروه حرفه‌ای دلیل حضور من در «زخم کاری» بود

منبع
ميزان
بروزرسانی
هژیرآزاد: گروه حرفه‌ای دلیل حضور من در «زخم کاری» بود

ميزان/ بازيگر سريال «دلاوران کازبا» گفت: نقش خودم، سريال، بازيگران و کارگردان «زخم کاري» را دوست داشتم. گروه بسيار خوبي بودند و حرفه‌اي برخورد و کار کردند و هيچوقت هم به لحاظ مالي دستمزدمان عقب نيفتاد.
کاظم هژيرآزاد در گفت‌وگو پيرامون آخرين فعاليت‌هاي خود در عرصه بازيگري گفت: دو سه هفته‌اي مي‌شود که فيلمبرداري سريال «زخم کاري» به اتمام رسيده است. انتخاب بازيگر اين سريال بر عهده کيومرث مرادي از دوستان تئاتري من بود که به دليل همين آشنايي و با توجه به اينکه چهره و صداي من به نقش مورد نظر نزديک بود به پروژه معرفي و همکاري ما شکل گرفت. مرادي وقتي به من گفت کارگردان سريال محمد حسين مهدويان است به او گفتم فيلم‌هاي مهدويان را ديده‌ام و دوست دارم. 

وي در همين راستا ابراز کرد: نقش خودم، سريال، بازيگران و کارگردان «زخم کاري» را دوست داشتم. گروه بسيار خوبي بودند و حرفه‌اي برخورد و کار کردند و هيچوقت هم به لحاظ مالي دستمزدمان عقب نيفتاد.


بازيگر سريال «رستم و سهراب» درباره آخرين فعايت تئاتري خود بيان کرد: سال ۹۸ تئاتر يک ساعته‌اي با نام «يک زن و يک مرد» به کارگرداني هوشمند هنرکار در خانه موزه انتظامي اجرا کرديم که مورد استقبال هنرمندان و دوستان و علاقه‌مندان قرار گرفت.  نمايشنامه «يک زن و يک مرد» نوشته الکسي آربوزف و ترجمه مهين اسکويي را همراه با ناهيد مسلمي بازي کردم. اين آخرين فعاليت تئاتري من بود.

هژيرآزاد پيرامون بازي در سريال «ايلدا» توضيح داد: اواسط سال ۹۸ براي سريال تلويزيوني «ايلدا» به کارگرداني راما قويدل به شهرستان خرم‌آباد رفتم و يک سال و اندي ساخت اين سريال زمان برد. فيلمبرداري اين کار با شيوع ويروس کرونا نيز برخورد و تا ايام نوروز سال ۹۹ با ماسک، الکل و احتياط گذرانديم، اما در نوروز ۹۹ ساخت مجموعه تعطيل شد و تيرماه ادامه تصويربرداري در استان لرستان انجام شد و در مهرماه کار به اتمام رسيد.

وي در همين راستا ابراز کرد: در اين سريال در نقش شيرعلي خان بازي داشتم و از تجربه بازي در اين مجموعه راضي هستم. البته در سه چهار ماهي که پروژه تعطيل بود دستمزدي نگرفتيم در حالي که با توجه به اينکه با اين پروژه قرارداد بسته بوديم و با وخيم شدن اوضاع نتوانستيم کار کنيم بايد از بازيگران حمايت مالي ميشد که اين اتفاق نيفتاد.


بازيگر سريال «زخم کاري» با اشاره به اينکه دوز اول واکسن کرونا را تزريق کرده درباره چالش‌هاي بازيگري در شرايط کرونايي اظهار داشت: تا جايي که مي‌توانم ماسک مي‌زنم و رعايت مي‌کنم و خوشبختانه همه عوامل هم با آگاهي لازم و کافي نکات بهداشتي را مدنظر دارند. با همه رعايت‌ها مجبور به برداشتن ماسک هستيم و همين امر نيز مي‌تواند خطرناک باشد ولي به هر حال مجبوريم کار کنيم تا بتوانيم از پس هزينه‌هاي زندگي بربياييم.

اين بازيگر پيشکسوت همچنين بيان کرد: هميشه بايد اميدوار بود، اين شرايط هم گذرا است و ما و همه جهان از پس کرونا بر مي‌آييم و انسان بر طبيعت پيروز خواهد شد و عوامل و مشکلات را مهار خواهد کرد. با همه بلاياي طبيعي و غير طبيعي؛ انسان در طول تاريخ دوام آورده و به پيروزي رسيده و دليلي براي نااميدي وجود ندارد. ممکن است پس از اين هم اپيدمي و بيماري‌هاي ديگري هم شيوع پيدا کند و قطعا بر آن هم حتما پيروز مي‌شويم. مهمترين سلاح انسان پس از دانش و علم اميدواري و اميد به بهبود شرايط و کار و تلاش مداوم است.

 بازيگر سريال «دلاوران کازبا» با بيان اينکه رزق و روزي ملاک اوليه من براي بازيگري است بيان کرد: ملاک اوليه من رزق و روزي است که خدا مي‎رساند. الان در سينما و تلويزيون به رُل فکر نمي‌کنم. خود کارگردانان و عوامل سريال‌ها و فيلم‌ها ما را مي‌شناسند و ما را انتخاب مي‌کنند بنابراين ملاک عمده من مسئله ارتزاق و نان شب است. در درجات بعدي سليقه من، کارگردان، فيلمنامه و .. هم هستند که براي هر بازيگري خواه ناخواه مهم است.

هژيرآزاد خاطرنشان کرد: صحبت‌هايي براي بازي در سريالي با نام «راه شب» شده که اميدوارم به زودي قطعي شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره