نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سینما و چهره ها

دربی پایتخت در سینماها اکران نمی‌شود

منبع
مهر
بروزرسانی
دربی پایتخت در سینماها اکران نمی‌شود
مهر</ بنابر استعلام از سازمان سينمايي، امکان پخش بازي استقلال و پرسپوليس در سينماها وجود ندارد.

بعد از حواشي اکران بازي تيم ملي فوتبال ايران و عراق در سينماها که در پي آن وجه بليت‌هاي فروخته شده اين بازي ملي تنها ساعاتي باقي مانده به آغاز اين مسابقه به متقاضيان تماشا در سينماها مرجوع و اکران بازي در سينماها کنسل شد، شواهد نشان مي‌دهد که امکان پخش يکي از جذاب‌ترين مسابقات فوتبال داخلي؛ بازي استقلال و پرسپوليس در روز پنجشنبه ۲۴ تيرماه در سينماها وجود ندارد و بنا بر استعلام از سازمان سينمايي نيز اجازه اکران اين بازي صادر نشده است.

سجاد نوروزي مدير سينما آزادي که پيش‌تر از شرايط و امکان رونق سينماها با پخش بازي‌هاي فوتبال توضيحاتي ارايه داده بود، اين بار در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اکران بازي استقلال و پرسپوليس گفت: با توجه به اتفاقي که در بازي ايران و عراق پيش آمد و به يکباره و در حالي که بليت‌هاي اين بازي فروخته شده بود، مجبور به برگرداندن پول بليت مخاطبان شديم، ديگر براي اکران بازي استقلال و پرسپوليس تقاضايي نداديم.

سالن‌هاي سينمايي از هفته گذشته و با آغاز اکران فيلم‌هاي جديد جان دوباره گرفته‌اند. فيلم سينمايي «ديناميت» در حالي اين روزها رکورد پرفروش‌ترين فيلم سال ۱۴۰۰ را از آن خود کرده است که با توجه به شرايط قرمز شهرهاي بزرگ مانند تهران، استقبال از فيلم‌هاي روي پرده با حداقل ظرفيت ممکن و بدون تبليغات در جريان است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar