نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
سینما و چهره ها

طولانی‌ترین تشویق در فستیوال کن نصیب کدام فیلم شد؟

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
طولانی‌ترین تشویق در فستیوال کن نصیب کدام فیلم شد؟

خبرآنلاين/ فيلم سينمايي «گزارش فرانسوي» ساخته وس اندرسون در جشنواره کن اکران شد و مورد تشويق ايستاده حاضران قرار گرفت.

به گزارش ورايتي، فيلم دو ساعته «گزارش فرانسوي» به کارگرداني وس اندرسون، تاکنون يکي از طولاني‌ترين تشويق‌هاي جشنواره کن هفتاد و چهارم را به خود اختصاص داده است.

طولاني‌ترين تشويق در کن نصيب کدام فيلم شد؟

تشويق ايستاده وس اندرسون و عوامل اين فيلم، ۹ دقيقه به طول انجاميد! از بازيگران اين فيلم مي‌توان به بيل موري، تيموتي شالامي، آدرين برودي، اوون ويلسون تيلدا سوئينتون، استيفان پارک و بنسيو دل تورو اشاره کرد.

البته يکي از عوامل فيلم نتوانست با ديگران بازيگران همراه شود. اين بازيگر لئا سيدو بود که بعد از مثبت شدن آزمايش کرونا به قرنطينه رفت و به همين دليل نتوانست در نخستين نمايش اين فيلم حضور پيدا کند.

فيلم سينمايي «گزارش فرانسوي» در سال ۲۰۱۹ توسط کمپاني سرچ لايت خريداري شد و قرار بود در جشنواره کن ۲۰۲۰ نمايش داده شود. اما شيوع پاندمي کرونا منجر به لغو اين رويداد شد و اکران فيلم هم به همين دليل عقب افتاد.

فيلم سينمايي «آنفولانزاي پدرو» ديگر اثري بود که در روز هفتم جشنواره کن اکران شد. کريل سربرنيکوف کارگردان اين فيلم است که در سال ۲۰۲۰ براي پرونده اختلاس به سه سال حبس تعليقي و جريمه نقدي محکوم شده و به همين دليل حق خروج از کشور روسيه و حضور در هفتاد و چهارمين دوره جشنواره فيلم کن را نداشته است. عوامل اين فيلم به صورت نمادين يک صندلي براي سربرنيکوف در سالن نمايش فيلم رزرو کرده بودند.

اين دومين باري است که اين کارگردان ۵۱ ساله روسي نمي‌تواند در جشنواره کن حضور پيدا کند. او در سال ۲۰۱۸ نيز به دليل حصر خانگي حضور در اکران فيلم سينمايي «لتو» را از دست داد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره