مهر/ بازيگر اکشن سينما با بازي در «آخرين مزدور» به زودي به صفحه نمايش بازمي‌گردد.

 با انتشار تريلر فيلم «آخرين مزدور» ژان کلود ون دام بار ديگر در يک نقش اکشن ديده شد. قهرمان بلژيکي فيلم‌هاي اکشن با نمايش تريلر اين فيلم که براي نتفليکس ساخته شده در جشنواره کميک کان سن‌ديگو ديده شد.

اين کليپ با مردي ماسک‌دار که به يک صندلي بسته شده شروع مي‌شود و چيزي که سربازان محافظ شاهد آن نيستند ريچارد با بازي ون دام است که به سقف چسبيده و به زودي پايين مي‌آيد تا اين مرد را نجات دهد و در اين مسير بايد با نگهبانان مبارزه کند.

علاوه بر سمير دوکازا در نقش پسر ون دام، در اين فيلم فرانسوي آلبان ايوانف، آسا سيلا، پاتريک تيمزيت، اريک جودور و ميو-ميو نيز نقش‌آفريني کرده‌اند.

خبر ساخت اين فيلم تابستان پيش مطرح شد و ون دام هيجان خود را براي بازي در آن ابزار داشته و گفته بود ژان‌پل بلموندو منبع اصلي الهام وي براي بازي در اين فيلم بود. وي گفته بود: هميشه طرفدار ژان پل بلموندو بوده‌ام و اميدوارم به روش خودم پرچم فيلم‌هاي کمدي اکشن را به دست بگيرم.

وي از ديويد شارون به عنوان کارگردان هم تمجيد کرده و گفته بود فيلمنامه همه عناصر را به روشي کاملاً موافق گرد هم آورده و يک داستان زيبا با احساسات، اکشن زياد و شوخ طبعي خلق کرده است.

ون دام همچنين از بازي در کنار بازيگراني از نسل جديد ابراز خوشوقتي کرده و گفته بود بسيار خوشحال است که در کنار نسل جديدي از استعدادها در اين فيلم جلوي دوربين مي‌رود.

«آخرين مزدور» از ۳۰ جولاي در نتفليکس قابل تماشا خواهد بود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar