سلام سينما/ متيو مک کانهي از آن بازيگراني است که هرگز سعي نکرده ستاره و سلبريتي باشد اما هر نقش آفريني اش نکته ويژه اي داشته که او را بدل به يکي از بازيگران محبوب هاليوود در نزد تماشاگران کرده است.

بازي او در «بازرس ويژه»، «ماد» و «باشگاه خريداران دالاس» از جمله بهترين و به يادماندني‌ترين اجراهاي او هستند. مک‌کانهي در هر فيلم يا سريال و در به تصوير کشيدن هر کاراکتري، ويژگي‌ها و خصلت‌هاي منحصر به‌فردي براي شخصيت طراحي مي‌کند و آن را در جزييات بازي خود پياده مي‌کند. مثلا آدامس جويدنش در «باشگاه خريداران دالاس»، استايل اسلحه در دست گرفتن و جديت‌اش در مقابله با قاچاقچيان در «کارآگاه حقيقي» به يادماندني هستند و در اين ميان تنهايي و انزواي شخصيت «ماد» که در چهره و لحن کلامش نمود مي‌يابد، تماشاگر را شيفته خود مي‌کند.
کلا متيو مک‌کانهي از آن بازيگرانيست که تماشاگران را شيفته خود مي‌کند. شيفته هر حرکت،‌هر ديالوگ و هر لبخند طعنه آميز و سيگار در دست گرفتن و مهرباني يا قلدربازي هايش.

اما در اين ميان حضور او در «اينتراستلار» يا «ميان‌ستاره‌اي» به يادماندني‌ترين بازي کارنامه کاري‌اش است. همان نقشي که احتمالا تا سال‌هاي سال تماشاگران او را با آن به ياد مي آورند.

در ميان همه صحنه‌هاي حضور مک‌کانهي جلوي دوربين، سکانسي که از اولين بخش ماموريت خود برگشته و زمان در کره زمين چندين سال به جلو رفته، بسيار ويژه است. صحنه‌اي تکاندهنده با بازي معرکه مک‌کانهي.
اين صحنه نه تنها صحنه منتخب کاربران سلام سينماست که احتمالا به يادماندني ترين لحظه فيلم هم هست و البته مشهورترين سکانسي که کانهي تا به امروز بازي کرده است.
کافيست يک سرچ دم دستي کنيد و ببينيد که ويديوهاي اين صحنه جز اولين گزينه هايي هست که مرتبط با فيلم «ميان‌ستاره‌اي» و متيو مک‌کانهي آپلود شده‌اند.


به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar