تسنيم/ عليرضا فتحي مسئول بدلکاران سينماي ايران از وخامت حالِ ارشاد اقدسي بدلکار حرفه‌اي سينما خبر داد که در بيمارستان بيروت بستري است.

 ارشا قدسي بدلکار حرفه‌اي سينما در صحنه‌اي براي يک فيلم سينمايي در لبنان دچار حادثه شد و هم اکنون در شرايط بحراني قرار دارد.

پيگيري‌ها نشان مي‌دهد اين فيلم که براي کشور تونس فيلمبرداري مي‌شود روز چهارشنبه ماشين ارشا اقدسي در حين فيلمبرداري که به عنوان بدلکار اين فيلم حضور داشت، چپ مي‌کند و او در حال حاضر در بيمارستان بستري است.

عليرضا فتحي به عنوان نائب رئيس انجمن بدلکاران سينما و مسئول کل بدلکاران سينماي ايران تأکيد کرد: آخرين خبري که ما از اين اتفاق گرفته‌ايم متأسفانه ارشا اقدسي را بعد از چپ شدنِ ماشين، بيهوش از ماشين بيرون مي‌آورند که تا همين لحظه هم به هوش نيامده است. او الان در کما به سر مي‌برد و از مردم عزيز کشورمان مي‌خواهم که براي اين بدلکار خوب و حرفه‌اي سينماي ايران دعا کنند تا زودتر سلامتي‌اش را به دست آورد. 

فتحي را با آثاري همچون سريال "مختارنامه" و "روز صفر" و خيلي از آثار تلويزيوني و سينمايي مي‌شناسيم و اين روزها به عنوان طراح بدلکاران در سريال "سلمان فارسي" داود ميرباقري حضور دارد. 

گفته مي‌شود ارشا اقدسي دچار سانحه مغزي شده و حال خوبي ندارد. 

ارشا اقدسي متولد سال 1361 در شهر تهران است. وي مربي آي کيدو بود تا اينکه که با پيمان ابدي آشنا شد. وي پس از مدت کوتاهي، در رشته تربيت بدني در ايتاليا پذيرفته شد اما به دليل آشنايي با پيمان ابدي و علاقه به بدلکاري، در ايران ماند و فعاليت وي در زمينه بدلکاري اين‌طور شروع شد.

ارشا اقدسي اولين مربي بانجي ايران است وي که سرمربي باشگاه پيمان ابدي بود بعد از 2 سال که بانجي افتتاح شد، توانست گروه بدلکاري 13 را تشکيل دهد. و فعاليت‌هاي خود را با گروهش در ايران و عرصه بين‌الملل ادامه داد.

او تجربه بازي در فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني را هم دارد. در کارهايي مثلِ "به وقت شام"، "شبي که ماه کامل شد"، "شهرزاد" و برنامه‌هايي مثل "عصرجديد" هم به عنوان طراح بدلکار حضور داشته است. 

در سي و پنجمين دوره جشنواره فيلم فجر براي فيلم "سارا و آيدا" کانديد بهترين جلوه‌هاي ويژه ميداني را نيز به خودش اختصاص مي‌دهد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar