مهر/ عليرضا استادي بازيگر سينما و تلويزيون بيان کرد که همواره به حضور در فيلم هاي کوتاه علاقه داشته است.

عليرضا استادي بازيگر سينما و تلويزيون درباره جديدترين فعاليت‌هاي خود گفت: چندي پيش دچار بيماري کرونا شده بودم اما خدا را شکر با دعاي خير مردم بهبود پيدا کرده‌ام و در حال حاضر مشغول فعاليت هستم. بازيگري يکي از شغل‌هاي حساسي است که جايگزيني برايش نيست حتي اگر مرده متحرک هم باشيم بايد بتوانيم سرحال شويم و کارمان را ادامه بدهيم به همين ترتيب يکي دو ماه ديگر در سريال «خودخواسته» به کارگرداني عليرضا بذرافشان و به تهيه کنندگي اميرحسين طالبي کاشاني و سعيد سالرزهي به پايان مي‌رسد. اميدوارم هرچه زودتر کارهاي فني آن هم تمام شود و در فصل پاييز شاهد پخشش باشيم.

وي افزود: اين روزها ۲ فيلم کوتاه در بسته «هفت» گروه سينمايي «هنر و تجربه» در حال اکران دارم که يکي از آنها با نام «قطعه ۸۵» به کارگرداني شهرام مسلخي است و ديگري «سقف کاذب» نام دارد که به کارگرداني محسن نجفي مهري ساخته شده است.

استادي بيان کرد: به شخصه معتقدم پايه‌هاي سينماي حرفه‌اي توسط بچه‌هاي فيلم کوتاه و جوانان ريخته شده است؛ کساني که فيلم‌هاي تجربي مي‌سازند و در اين حوزه فعال هستند من هم به فيلم‌هاي کوتاه علاقه وافري دارم چون سوژه‌هاي خاص و هنري دارند. در اين چند وقت هم بچه‌هاي فيلم کوتاه لطف کرده و از من دعوت کرده‌اند که در آثارشان حضور داشته باشم.

اين بازيگر ادامه داد: «قطعه ۸۵» يکي از آثار خاص آقاي مسلخي است که بعد از ساخت يک فيلم بلند به سراغ «قطعه ۸۵» آمده و به نظرم فيلم خوبي از آب درآمده، «سقف کاذب» هم توسط کارگرداني جوان اما کاربلد ساخته شده است من هم اين سعادت را داشتم که در کنار اين گروه حرفه‌اي باشم.

استادي در پايان با بيان اينکه مشغول بررسي چند پيشنهاد کاري است، بيان کرد: فيلم سينمايي «بي آبان» ساخته مهرداد کوروش نيا را نيز در انتظار اکران دارم که اميدوارم شرايط براي نمايش موفقش پيش بيايد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar