انتخاب/ جاني دپ در تلاش است تا بفهمد همسر سابقش امبر هرد به وعده اهداي کمک مالي ۷ ميليون دلاري طلاق خود عمل کرده است يا خير. ستاره آکوامن متعهد شده بود که اين پول را پس از جدايي از جاني دپ در سال ۲۰۱۶ به اتحاديه آزادي‌هاي مدني آمريکا و بيمارستان کودکان لس آنجلس اهدا کند. با اين حال، اندرو کالدکوت، وکيل دپ، استدلال کرده است که اهداء وعده داده شده "يک دروغ حساب شده و گمراه کننده بوده که از همان ابتدا سوء گيري را عليه آقاي دپ رقم زده است".

قاضي حکم داده است که بايد مشخص شود که آيا هرد طبق وعده، سهم طلاق خود را به خيريه اهدا کرده است يا خير. وکيل دپ، همچنين ادعا کرد که بيمارستان کودکان لس آنجلس در سال ۲۰۱۹ به مشاور تجاري دپ نامه نوشت تا به آن‌ها اطلاع دهد هرد هيچ گونه پرداختي به اين بيمارستان نداشته است.

بنيامين چو وکيل دپ در بيانيه‌اي براي USA Today گفت که ستاره دزدان دريايي کارائيب از تصميم دادگاه "بسيار خوشحال" شد. اينديپندنت براي اظهار نظر با نماينده هرد تماس گرفته، ولي هنوز جوابي نگرفته است.

در نوامبر سال گذشته، دپ در لندن عليه ناشر روزنامه سان پس از تيتر سال ۲۰۱۸ با عنوان "زن کتک زن"، شکايت کرد، اما شکست خورد. هرد با ارائه شواهدي در بيانيه مورخ ۲۶ فوريه، اظهار داشت: "من در تمام مدتي که با هم بوديم از نظر مالي از او [دپ]مستقل بودم و کل مبلغ طلاق من به امور خيريه اهدا شد. "

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar