مهر/ کار فيلمبرداري «چاقوها بيرون ۲» در يونان ديروز به پايان رسيد.

 فيلمبرداري فيلم دوم «چاقوها بيرون» که از اواخر ماه ژوئن در يونان شروع شده بود، ديروز به پايان رسيد.

ماه مارس در حالي که کمي بيش از يک سال از موفقيت فيلم «چاقوها بيرون» در گيشه مي‌گذشت، اعلام شد قسمت دوم اين فيلم ساخته مي‌شود و پس از آن نتفليکس جلو آمد و مبلغ ۴۶۹ ميليون دلار براي ساخته شدن قسمت دوم و سوم اين فيلم سرمايه‌گذاري کرد. با فاصله کمي پس از آن در اواخر ماه پيش کار فيلمبرداري اين فيلم در يکي از جزاير يونان شروع شد و در آخرين روز جولاي بخش فيلمبرداري آن در اين کشور اروپايي به پايان رسيد.

رايان جانسون که با بقيه گروه بازيگران و توليد کنندکان اين فيلم در يونان در حال تهيه اين فيلم بودند با انتشار توييتي پايان اين فيلم را گرامي داشت و خبري درباره تحقيقات بعدي بنوا بلانک را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

وي در توييت خود نوشت لازم نيست نگران کسي که در فيلم دوم مرتکب قتل شده باشيد زيرا دنباله فيلم به نيمه راه خود رسيده و با فرض اينکه هيچ مشکل غيرمنتظره‌اي ايجاد نشود فيلمبرداري اصلي تا اواخر آگوست يا اوايل سپتامبر انجام مي‌شود.

فيلمبرداري فيلم اصلي «چاقوها بيرون» از ۳۰ اکتبر ۲۰۱۸ تا ۲۰ دسامبر همان سال به طول انجاميده بود.

از جزييات فيلم جديد هيچ خبري منتشر نشده و تنها خبري که منتشر شده اين است که کارآگاه بلانک بايد به بررسي يک قتل جديد بپردازد.

هنوز تاريخ انتشار اين فيلم توسط نتفليکس اعلام نشده اما به نظر مي‌رسد پاييز ۲۰۲۲ بهترين زمان اکران آن باشد.

در اين قسمت در کنار دنيل کريگ، ديو باتيستا، ادوارد نورتون، جانل مونائه، کاترين هان، لسلي اودوم، کيت هادسن، مدلين سلين، جسيکا هنويک و ايتن هاوک بازي کرده‌اند. در حالي که پيشتر تصور مي‌شد هيچيک از بازيگران فيلم اول جز دنيل کريگ در اين فيلم حضور نداشته باشند، حضور دان جانسون در يونان به اين تصور دامن زد که وي نقش ريچارد درايسدل داماد هارلن و شوهر ليندا که به اداره شرکت همسرش کمک مي کند را در اين فيلم نيز تکرار مي‌کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar