مهر/ فاکس نيشن از فيلم‌هاي کلينت ايستوود براي کمک در نبرد نمايش آنلاين فيلم‌ها بهره مي‌گيرد.

 فاکس نيشن چهره جديدي را برگزيده تا با کمک وي در نبرد نمايش آنلاين فيلم‌ها جلو برود.

اين کمپاني با پيماني با کمپاني برادران وارنر حق استريم يا پخش آنلاين ۶ فيلم کلينت ايستوود را به دست آورده تا بتواند با نمايش آن‌ها در ماه آگوست، مشتريان بيشتري به دست آورد.

اين فيلم‌ها شامل «هري کثيف» محصول ۱۹۷۱ که امسال سالگرد ۵۰ ساله شدنش است، «مجري» محصول ۱۹۷۶، «ضربه ناگهاني» محصول ۱۹۸۳، «استخر مرده» محصول ۱۹۸۸، «سوارکار پريده‌رنگ» محصول ۱۹۸۵ و «مرز دل‌شکستگي» محصول ۱۹۸۶ خواهند بود. اين فيلم ها همراه ۲ مستند ويژه در ماه آگوست در دسترس مخاطبان اين سرويس قرار مي‌گيرند.

کلارمن رييس فاکس نيشن از ايستوود به عنوان چهره‌اي نمادين ياد کرد که همواره مورد تحسين واقع شده است.

فاکس نيوز با راه‌اندازي سرويس استريم فاکس نيشن از سال ۲۰۱۸ وارد اين بخش تجاري شده است و اين در حالي است که دو رقيب رسانه‌اي ان‌بي‌سي و سي‌ان‌ان نيز به تازگي فعاليت خود را در اين زمينه افزايش داده‌اند.

فاکس نيوز در فاکس نيشن فراتر از اخبار و سياست که محتواي اصلي اين شبکه کابلي هستند رفته است و البته برخي از مطالب اين شبکه مانند شوهاي خود را يک روز پس از اينکه روي آنتن رفتند، در اين سرويس در اختيار مشترکانش قرار مي‌دهد.

علاوه بر اين در پيمان با برادران وارنر فاکس نيشن امتياز پخش ۵ فيلم برادران وارنر را با عنوان «چه کسي مي‌تواند دهه ۸۰ را فراموش کند؟» به نمايش درمي‌آورد که شامل «از هر راهي که مي‌تواني» ساخته بادي وان هورن با بازي ايستوود محصول ۱۹۸۰، «سرباز بنجامين» ساخته هاوارد زيف با بازي گلدي هان محصول ۱۹۸۰، «بيگانگان» ساخته فرانسيس فورد کاپولا با بازي مت ديلون، پاتريک سويزي و تام کروز محصول ۱۹۸۳، «مردان واقعي» ساخته فيليپ کافمن با بازي فرد وارد، اد هريس و سم شپارد محصول ۱۹۸۳ و «تانگو و کش» ساخته آندري کونچالفسکي با بازي سيلوستر استالونه و کرت راسل محصول ۱۹۸۹ مي‌شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar