سينما ديلي/ وئنتين تارانتينو هفته گذشته در مصاحبه با پادکست مومنت فرايند آماده‌سازي بازيگر نقش شرور فيلم «حرامزاده‌هاي بي آبرو» را شرح داد.
 تارانتينو از کريستف والتس در اين نقش به قدري رضايت داشت که تصميم گرفت نحوه آماده‌سازي او در مرحله پيش توليد را تغيير دهد. چون بسياري از بازيگران والتس را نمي‌شناختند و تارانتينو مي‌خواست آن‌ها را در حين فيلمبرداري غافلگير کند.
 تارانتينو مي‌گويد: «پيش از آنکه با بازيگران جلسه فيلمنامه‌خواني بزرگ را برگزار کنيم با کريستف ملاقات کردم. به او گفتم: «همه مشتاقند بدانند چه کسي نقش هانس لاندا را بازي مي‌کند. از تو نمي‌خواهم فيلمنامه را بد بخواني، اما مي‌خواهم دستت را کامل رو نکني. نمي‌خواهم فکر کنند که گوشه‌اي از شخصيتي که قرار است  باشي را ديده‌اند. از يک تا ۱۰، عدد شش باش. به اندازه کافي خوب باش، اما فقط به اندازه کافي!نمي‌خواهم با کسي رقابت کني و اگر در رقابتي هستي بازنده باش. نمي‌خواهم بدانند که چه در چنته داشته‌اي تا به نقاط ضعف لاندا پي ببرند.»
 والتس با درخواست تارانتينو موافقت مي‌کند اما کارگردان پيشنهاد ديگري دارد: «به همان سياق، به استثناي دهقان فرانسوي، نمي‌خواهم پيش از فيلمبرداري با بازيگران ديگر جلسه تمرين داشته باشي. نمي‌خواهم دايان کروگر يا برد پيت پيش از ضبط مهارت‌هاي هفت‌تيرکشي تو را ببينند»
 والتس باز هم موافقت مي‌کند، اما تمايل دارد که پيش از فيلمبرداري ديالوگ‌هايش را تمرين  کند و از تارانتينو مي‌خواهد به او کمک کند. تارانتينو مي‌پذيرد و اين دو پيش از آغاز فيلمبرداري، جلساتي با هم تمرين مي‌کنند و تنها بازيگري که تارانتينو به او اجازه داد با والتس تمرين کند، دني منوشه بود که در نقش دهقان فرانسوي بازي کرد.
 والتس براي بازي در نقش «هانس لاندا» برنده جايزه بهترين بازيگر مرد از جشنواره کن و اسکار بهترين بازيگر مرد نقش مکمل شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar