مهر/ استيون سودربرگ بار ديگر با اد سالمون همکار شده تا سريال کوتاهي با عنوان «حلقه کامل» را براي شبکه اچ‌بي‌او بسازد.

به سفارش شبکه اچ‌بي‌او سريال درام کوتاه «حلقه کامل» توسط استيون سودربرگ و اد سالمون ساخته مي‌شود.

به اين ترتيب اين دو که پيشتر در فيلم «حرکت ناگهاني ممنوع» که در ماه جولاي از اچ‌بي‌او مکس پخش شد همکاري کرده بودند، يک پروژه ديگر را با هم مي‌سازند و در سريال جديد به عنوان تهيه کننده با هم همکاري مي‌کنند. اين دو قبل از آن نيز براي اچ‌بي‌او سريال «موزاييک» را ساخته بودند.

سودربرگ در اين باره گفت: حتي با استانداردهاي اِد اين سريال ساختار روايي پيچيده‌اي دارد که بايد طوري مديريت شود که هم صميمانه باشد و هم جنبه‌هاي مختلف را پوشش دهد. وظيفه ما حالا اين است که يک گروه بزرگ از بازيگران را گرد آوريم و مطمئن شويم که پروژه در سطحي که فيلمنامه آن شايسته‌اش است، پيش برود.

در اين سريال ۶ اپيزودي، موضوع اصلي درباره تحقيقاتي است که در مورد يک پرونده آدم‌ربايي صورت مي‌گيرد وموجب مي‌شود تا شخصيت‌ها و فرهنگ‌هاي نيويورک امروز به هم پيوند بخورند.

سودربرگ هم کارگردان همه ۶ قسمت سريال خواهد بود و هم به عنوان تهيه کننده اجرايي در پروژه حضور دارد. سالمون نيز نويسنده و تهيه‌کننده اجرايي اين سريال است.

در ژانويه ۲۰۲۰ سودربرگ قراردادي چند ساله با اچ‌بي‌او و اچ‌بي‌او مکس امضا کرد تا سريال‌هاي تلويزيوني براي هر دو بسازد. قرارداد فيلم هم در اين مجموعه جاي داشت. وي قبل از اين «بگذار همه حرف بزنند» را براي اين شبکه استريم ساخته بود و مسابقه تلويزيوني «مايک جادويي واقعي» را نيز براي اچ‌بي‌او مکس توليد مي‌کند.

سودربرگ کارگردان فيلم‌هايي چون چندگانه «اوشن»، «خارج از ديد» و «ترافيک» است. سالمون نيز نويسنده فيلمنامه فيلم‌هايي چون «مردان سياهپوش»، «بيل و تد» و «حالا مرا مي‌بيني» است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar