سينما ديلي/ آنيا تيلور جوي که بعد از موفقيت «گامبي وزير» به يکي از پرخواستارترين ستارگان هاليوود بدل شده، حالا قرار است در همکاري دوباره با رابرت اگرز فيلم نوسفراتو را بازسازي کند. 

اگرز و تيلور جوي در فيلم «ساحره» ساخته 2015 که يک فيلم ترسناک فولکور بود، با هم همکاري داشتند و حالا قصد بازسازي فيلم «نوسفراتو» يکي از مشهورترين و بهترين آثار ترسناک تمام تاريخ را دارند.

نوسفراتو که در 1922 توسط استاد تمام عيار سينماي صامت، اف دابليو مورنائو ساخته شد. در اصل داستاني شبيه به دراکولا برام استوکر دارد.  فيلم داستان يک جوان است که به ديدار کنت اورلاک مي‌رود که در اصل يک خون‌آشام است و به زودي به سراغ اين جوان و همسرش در شهر مي‌آيد. فيلم اصلي يکي از مشهورترين آثار ترسناک تاريخ سينماست و حتي شايعه خون‌آشام بودن واقعي بازيگر نوسفراتو (با بازي مکس شرک) در زمان خود بر وحشت اين اثر افزوده. در سال 1979 ورنر هرتزوگ با بازيگر محبوبش در آن دوران کلاوس کينسکي اين فيلم را بازسازي کرد و ايزابل حاني نقش دختر فيلم را بازي کرد، حالا بايد ديد که آيا اگرز قصد بازسازي وفادارانه دارد و تيلور جوي در نقش فرعي زن داستان حاضر است، يا مي‌خواهد تغييراتي عمده در داستان اين فيلم ايجاد کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar