آخرين خبر/ تيزر سريال «سرجوخه» به تهيه‌کنندگي ابوالفضل صفري و کارگرداني احمد معظمي از روز گذشته با پخش از شبکه سه سيما رونمايي شد‌.

به گزارش ...، درام جاسوسي اجتماعي «سرجوخه» که از پاييز سال گذشته کليد خورده، اين روزها با دو گروه به صورت همزمان در داخل و خارج کشور فيلمبرداري مي شود و پس از «سارق روح»، «ترور خاموش» و «خانه امن» چهارمين همکاري مشترک صفري و معظمي است.

 سامان صفاري در نقش «کيان»، حميدرضا محمدي در نقش «غلامرضا» و آرش آصفي در نقش يک افسر ضد جاسوسي بازيگراني هستند که تا به حال حضور آنها در سريال رسانه‌اي شده و ديگر کاراکترهاي مجموعه نيز تا زمان پخش به مرور معرفي خواهند شد.

«سرجوخه» به نويسندگي حسين اميرجهاني با روايت دو قصه موازي، به زندگي دو شخصيت غلامرضا و کيان که از دو طبقه اجتماعي مختلف با انگيزه‌ها و کشمکش‌هاي متفاوت هستند مي‌پردازد که هر دو در راه رسيدن به عشق موانع و اتفاقات زيادي سر راه‌شان قرار مي‌گيرد که روند رسيدن را کندتر و جذابيت قصه را بيشتر مي‌کند. 

اين سريال يک درام امنيتي_ اجتماعي از توليدات مرکز سيمافيلم است که به کارگرداني احمد معظمي و تهيه‌کنندگي ابوالفضل صفري به زودي از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar