ايمنا/ علي مهام تهيه‌کننده سريال با اعلام خبر فوق افزود: سريال پس از پيش‌توليد دو ماهه وارد فاز تصويربرداري شد و نزديک به دو ماه است که تصويربرداري مجموعه در تهران و اطراف آن در حال انجام است و تاکنون ۳۰ درصد از تصويربرداري صورت گرفته است.

وي ادامه داد: تصويربرداري را با لوکيشن خانه و محل کار يکي از شخصيت‌هاي اصلي (محسن با بازي پرويز فلاحي پور) آغاز کرديم. در اين کار چند شخصيت اصلي داريم که بازي دو شخصيت اصلي که در تقابل با يکديگر هستند را پرويز فلاحي‌پور و عبدالرضا اکبري عهده دارند.

تهيه‌کننده مجموعه «شب بيدار» درباره داستان سريال گفت: شايد تقابل خير و شر سوژه بسياري از کارهاي تلويزيوني باشد اما از ويژگي‌هاي اين مجموعه توجه به يتيم و آموزه‌هاي ديني در اين خصوص است. 
تم اصلي در رابطه با يتيم‌نوازي است؛ به نوعي قيم بودن يک يتيم و مسئوليت‌هايي که براي طرف مقابل دارد مورد توجه است. در اين مجموعه سعي شده از نگاه مذهبي و اجتماعي به اين موضوع پرداخته شود و تلاش شده به اين مهم بدون پرگويي و درشت‌نمايي و هنرمندانه توجه کنيم.
 
وي درباره توليد و پيش‌بيني پخش سريال گفت: توليد کار به دليل تعدد لوکيشن که بيش از ۷۰ لوکيشن داريم و نزديک به ۱۶ لوکيشن اصلي و مابقي لوکيشن ها هم هرکدام چند روز کار داريم، توليد سختي است. ۱۸۰ جلسه کاري پيش‌بيني کرديم که اميدواريم با توجه به شيوع کرونا دچار مشکل نشويم. ۸۲ بازيگر در سريال جلوي دوربين مي روند که به گروه بازيگران اصلي ۲ بازيگر ظرف روزهاي آتي اضافه خواهد شد.

در اين مجموعه بازيگراني چون پرويز فلاحي پور، عبدالرضا اکبري، فريبا متخصص،  شيوا خسومهر، جعفر دهقان، مهدي سلوکي، پويا اميني، سارا احمديان، بهزاد خداويسي،  مريم موسويان و شاهد احمدلو بازي مي‌کنند.

تعدادي از عواملي که در اين سريال همکاري دارند عبارتند از: کارگردان: رضا ابوفاضلي، تهيه‌کننده: علي مهام، نويسندگان: محسن سرتيپي، نازنين  فرخلو، بازنويسي فيلمنامه: مهدي ميرباقري، نادر برهاني مرند، مدير فيلمبرداري: عليرضا تقوي، مدير توليد: هاشم علي اکبري، مدير صدابرداري: روح اله جعفربگلو،  طراح  صحنه و لباس مرتضي احمدخاني، طراح چهره پردازي: مهري شيرازي، مدير برنامه‌ريزي: حميدرضا عليپور، دستيار اول کارگردان: نورالدين گودرزي

سريال «شب بيدار» در گروه فيلم و سريال شبکه دو تهيه و توليد مي شود

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar