باشگاه خبرنگاران/ مجيد مظفري در خصوص نقش و دلايل حضور خود در فيلم کوتاه «دَوَران در ٥:٣٣ دقيقه» و آينده سينما توضيح داد.
 فيلمبرداري پروژه «دَوَران در ٥:٣٣ دقيقه» به کارگرداني سيد محمدرضا حسيني و تهيه کنندگي آريا صفاري، پس از پشت سر گذاشتن روز‌هاي پر فشار و سخت پايان يافت. لوکيشن‌هاي اين فيلم در تهران و اطراف کرج بوده که با فيلمبرداري فرشاد گل سفيدي به سرانجام رسيد.

مجيد مظفري که در دومين ساخته محمدرضا حسيني ايفاگر سه نقش در سه قالب متفاوت است، درباره حضور خود در اين پروژه به خبرنگار ما گفت: از لحظه‌اي که سناريو به من پيشنهاد شد و آن را خواندم احساس کردم که وارد کاري حرفه‌اي مي شوم. نگاه تازه و بيان حرفه‌اي قصه به قدري بود که خلاقيت فکري ايجاد مي کرد. من که در اين پروژه سه نقش را بازي مي کردم، سعي داشتم ايفاي نقش‌ها به گونه‌اي باشد که تماشاگر زمان ديدن فيلم، فکر نکند که مي شد اين نقش‌ها را سه نفر متفاوت بازي کنند.

آينده سينما در دست کارگردان‌هايي است که کار خود را با فيلم کوتاه شروع کرده اند

وي افزود: گروه کارگرداني، تهيه، فيلمبرداري و ... «دَوَران در ٥:٣٣ دقيقه»، بسيار حرفه‌اي برخورد کردند و تعامل کارگردان با اعضاي گروه بسيار عالي و بجا بود. به نظرم آينده سينماي ايران در دست کارگردان‌هايي است که کار خود را با فيلم کوتاه شروع کرده و به مرور وارد سينماي حرفه‌اي مي‌شوند. کار با محمدرضا حسيني که خود نويسنده فيلمنامه هم بود، بسيار لذت بخش بوده است.

آينده سينما در دست کارگردان‌هايي است که کار خود را با فيلم کوتاه شروع کرده اند

گفتني است؛ ديگر عوامل فيلم «دَوَران در ٥:٣٣ دقيقه» عبارتند از:

نويسندگان:سيد محمد رضا حسيني و رسول حق شناس، مدير برنامه ريزي و دستيار کارگردان: کيانوش عيني، دستيار کارگردان: امير حسين قليچ، مدير توليد: علي ملکي، طراح صحنه و لباس: شهاب شريفي، صدابردار: مجتبي بلالي، طراح گريم: عاطفه رضايي، تدوين و جلوه‌هاي ويژه: محمد يوسفي، موسيقي:عرفان فرشي زاده، روابط عمومي: نگار اميري

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar