سينما گرام/ محمدمهدي اسماعيلي، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي درباره اينکه اعطاي مجوز به وي او دي ها توسط ساترا است يا وزارت ارشاد و يا صداوسيما گفت: در سال هاي اخير اختلافاتي در اين باره بوجود آمده است و ما دنبال حل کردن آن هستيم.
وي ادامه داد: به همين دليل ان شاء الله بزودي در سازمان صداوسيما و ارگان هاي ديگر جلساتي داريم براي اينکه اين مسئله را تعيين تکليف کنيم و از اين موضع اختلافي خارجش کنيم.
اسماعيلي همچنين درباره اينکه هنوز سازماني که مي خواهد مجوز وي او دي ها را اعطا کند مشخص نيست؟ بيان داشت: چرا مشخص است و الان سازمان سينمايي اين مسئوليت را به عهده دارد و برخي ديگر از دوستان برخي از اين مجوزها را در دست دارند که بايد از اين حال دربيايد.
وزير ارشاد افزود: بحث ها روشن است و تقريبا نهادهايي که اين موضوع را در اختيار دارند بررسي کردند و گزارش هاي کاملا کارشناسي ارائه دادند و کار کاملا آماده است و در اختيار شوراي عالي فضاي مجازي قرار گرفته است و بزودي و ظرف مدت کوتاهي تعيين تکليف خواهد شد.
وي در پاسخ به اينکه آيا نقش صداوسيما در اين باره بيشتر خواهد شد؟ افزود: اين بحث را بنا داريم در گفت و گوهاي سازنده اي مطرح کنيم نمي خواهيم در فضاي رسانه اي نکته اي در اين باره بگوييم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar