باشگاه خبرنگاران/ نیلوفر شهیدی بازیگر سریال «گاندو» درباره حال و هوای متفاوت پیاده‌روی اربعین صحبت کرد.
 نیلوفر شهیدی بازیگر سینما و تلویزیون، با بیان اینکه در سال ۱۳۹۸ برای اولین‌بار در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی شرکت کرده، گفت: تأثیر روحی، ذهنی و معنوی این سفر برای من بسیار متفاوت از سفر‌های زیارتی دیگری بود که پیش‌ از این رفته بودم.

او در مصاحبه با رادیو «اربعین» با بیان اینکه در سال ۱۳۹۸ همراه با تعدادی از عوامل و بازیگران سریال تلویزیونی «گاندو» در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی شرکت کرده، افزود: شرکت در این راهپیمایی و حضور در کربلا یک تجربه غیر قابل وصف برای من بود؛ پیش‌ از این افرادی را در اطرافم می‌دیدم که با آنکه یک‌بار به کربلا رفته بودند، باز هم بسیار علاقه‌مند بودند که به این سفر بروند و من چون این سفر را تجربه نکرده بودم، حس و حال آن‌ها را نمی‌فهمیدم و متوجه علاقه آن‌ها برای سفر مجدد به کربلا نمی‌شدم؛ ولی اکنون که خودم در این راهپیمایی شرکت کرده‌ام و تجربه حضور در این مکان را دارم، متوجه این حس، علاقه و شور می‌شوم.
این هنرمند با بیان اینکه من پیش از سفر به کربلا، سفر‌های زیارتی دیگری نیز رفته بودم، افزود: تأثیرات روحی، معنوی و ذهنی که این سفر بر من داشت بسیار متفاوت از سفر‌های قبلی‌ام بود. چنان‌که وقتی محرم شروع می‌شود، حالم بسیار منقلب است و احساس می‌کنم چیزی را گم کرده‌ام.
شهیدی با بیان اینکه وقتی پیشنهاد این سفر از طرف آقای افشار به من داده شد چند هفته به عروسی‌ام مانده بود و من با شور و شوق انجام این سفر را پذیرفتم، گفت: خیلی خوشحال هستم که توانستم چنین تجربه‌ای را کسب و در چنین مراسمی شرکت کنم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar