آخرین خبر/ درحالی که در چند روز اخیر اخباری درباره ساخت پروژه «کافر» برای شبکه نمایش خانگی با بازی آرمان درویش مطرح شد و حتی این بازیگر به طور ضمنی خبر را تائید کرد، روابط عمومی موسسه حامد عنقا، چنین خبری را تکذیب کرد.

در بیانیه این موسسه (مهر طاها) آمده است: «با تشکر از اهالی رسانه، به اطلاع می رساند بر خلاف شایعات مطرح شده، این موسسه برای سال ۱۴۰۰ هیچ پروژه در دست ساختی برای شبکه نمایش خانگی ندارد.»


روزنامه هفت صبح نیز در شماره امروز خود نوشت: «روز گذشته یکی از رسانه‌ها خبر از حضور آرمان درویش در سریالی با عنوان « کافر» داد؛ سریالی به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا. ساعاتی بعد رسانه سینما ایده آل این خبر را تکذیب کرد و نوشت که چنین پروژه ای فعلا وجود خارجی ندارد. بعد از انتشار این خبر و بعد از تکذیب آن، آرمان درویش در یک پست اینستاگرامی ضمن تشکر از عوامل سریال «کافر» اعلام کرد که حضورش در هیچ پروژه ای قطعی نیست و در حال بررسی پیشنهادات است.»

هفت صبح همچین نوشته است: «نکته اینجاست که سریال «کافر» اصلا در دستور کار حامد عنقا قرار ندارد که درویش در پست اینستاگرامی اش به آن اشاره کرده است. طبق اعلام سینما ایده ال، حامدعنقا این روزها در حال نگارش سریالی است که هیچ ارتباطی با پروژه «کافر» ندارد»

به نوشته این روزنامه ، بر خلاف ادعای برخی رسانه ها مبنی بر کارگردانی حامد عنقا، او قصد کارگردانی سریالی را ندارد و کما فی السابق در مقام تهیه کننده ، طراح و نویسنده به فعالیت خود ادامه می دهد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar