ایسنا/ تورج نصر که به گفته خودش از دوستان صمیمی مرحوم سیامک اطلسی است، در حالی که هنوز از خبر فوت این هنرمند شوکه بود، گفت: نمی دانم واقعا چه بگویم فقط می دانم متاسفانه جای یکی از بهترین دوستانم خالی شد.

این دوبلور و بازیگر درباره درگذشت سیامک اطلسی، هنرمند پیشکسوت خاطرنشان کرد: تا جایی که من از حالشان مطلع بودم ایشان مشکلی نداشت. اتفاقا چند روز پیش دخترشان، سحر را در استودیو کوالیما دیدم و حال پدر را پرسیدم، گفت خوب است. واقعا نمی دانم چه بگویم. الان به قدری حالم بد است که نمی دانم چه بگویم.

تورج نصر درباره همکاری اش با مرحوم اطلسی یادآور شد: ۵۰ سال است سیامک را می شناسم چه بگویم از این ۵۰ سال، اندازه یک دنیا با او خاطره دارم چون به غیر از همکار، ما با هم دوست بودیم حتی در مراسم ازدواجش هم حضور داشتم، متاسفانه امروز به یکباره در پیام ها خواندم که او فوت کرده است!

این دوبلور باسابقه گفت: از صبح که خبر تلخ درگذشت سیامک را شنیدم مدام به خاطرات گذشته ام با وی برمی گردم، خاطراتی که میان من و اوست گفتنی نیست. ما سال ها پشت میکروفن با هم گفتیم و خندیدیم. او بسیار مرد پاکی بود. متاسفانه وقتی کسی می میرد همه از این حرف ها می زنند اما من واقعا از صمیم قلب می گویم که ذره ای در این سالها نه من و نه هیچکس از این مرد آزاری ندید. او همیشه با صمیمیت می آمد و با صمیمیت هم می رفت، هیچوقت صدای بلندش را نشنیدیم.

به گزارش ایسنا، سیامک اطلسی، هنرمند پیشکسوت سینما، تلویزیون و دوبله صبح یکشنبه، چهارم مهر ماه بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. مرحوم اطلسی اخیرا در آخرین گفت و گویش با ایسنا اعلام کرده بود که مشغول بازی در سریال «اپیدمی» با موضوع کروناست که نقش رئیس بیمارستان را ایفا کرده بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar