آخرین خبر/ این هفته هم دنیای چهره ها و سلبریتی های معروف، با حواشی داغ و البته احساسات برانگیزی همراه بود؛ این هفته با خبر غمناک فوت بازیگر پیشکسوت شروع شد و  خبرهایی مثل مهاجرت پرستو صالحی و ترفند دور زدن تحریم ها توسط سلبریتی ها کلیک های زیادی را به خود جلب کرد.

هژیر مهرآوران، فرزند مرحوم عزت الله مهرآوران در خصوص نوع واکسن تزریق شده به پدرش در موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: پدرم هر دو دز واکسن سینوفارم را دریافت کرده است. در طی دو سال دوران کرونا پدر مبتلا به کرونا نشد و نمی‌دانم برای واکسن است یا نه، اما بعدا به دلیل کرونا در بیمارستان بستری شد.

واکنش پرستو صالحی به خبر مهاجرتش به خارج از کشور با انتشار ویدئویی که در آن بغض می کند، ثبت شد.

این مهاجرت واکنش هایی در بین سایر هنرمندان و رسانه ها در پی داشت

مدتی است خبرهایی از تاسیس دفاتر فیلمسازی در ترکیه توسط تهیه کنندگان و فیلمسازان مطرح ایرانی به گوش می رسد؛ شماری از فیلمسازان ایرانی در حال تاسیس دفاتر خود در ترکیه هستند و گروهی نیز در این زمینه تصمیم گیری کرده اند. گفته می شود این اتفاق به منظورعبور از تحریم ها برای سهولت تولید آثار سینمایی شکل گرفته و این امکان را نیز برای فیلمساز فراهم می کند که بتواند با کمپانی های مطرح جهانی وارد مذاکره شوند و در عین این که برای آثار خود بازار جهانی پیدا کند؛ امکان این را داشته باشند تا با این کمپانی ها در تولید نیز وارد همکاری شوند.

بعد از اتمام سریال تلویزیونی افر مهدی سلطانی با انتشار پستی، راز سانسور شده در قصه این سریال را فاش کرد که در لینک زیر می توانید بخوانید

حواشی سلبریتی ها این هفته نیز بازدیدکننده های زیادی داشت. از ویدئو زیرخاکی بهنوش طباطبایی تا مصاحبه جنجالی سحر دولتشاهی با خانمی که مورد تجاوز قرار گرفته تا سوال چالش برانگیز مژده لواسانی از مهمانانش درباره مرحوم فتحعلی اویسی

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar