سلام سینما/  معرفی فیلم‌های سینمایی‌ای که قرار است در پاییز سال ۱۴۰۰ اکران شوند

«قهرمان»

جدیدترین اثر اصغر فرهادی محصول سال ۱۳۹۹. داستان فیلم درباره شخصیتی به نام رحیم است که به دلیل ناتوانی در بازپرداخت بدهی در زندان به سر می‌برد اما طی دو روز مرخصی در تلاش است شاکی خود را با دادن بخشی از بدهی متقاعد به پس گرفتن شکایت کند. هر چند که اتفاق‌ها آنگونه که برنامه‌ریزی شده پیش نمی‌رود.

«مغز استخوان»

به کارگردانی حمیدرضا قربانی محصول سال ۱۳۹۸. داستان زن و شوهری با نام‌های بهار و حسین است که در حال تلاش برای درمان بیماری سرطان فرزند خود هستند. در این میان دکتر به آن‌ها پیشنهاد می‌کند که با استفاده از سلول‌های بند ناف فرزند جدیدشان، برای درمان این کودک اقدام کنند این در حالی است که این کودک مریض فرزند حسین نیست.

«رمانتیسم عماد و طوبی»

دومین ساخته کاوه صباغ زاده پس از فیلم «ایتالیا ایتالیا» محصول سال ۹۸. «رمانتیسم عماد و طوبی» روایتگر زندگی دو قهرمان اصلی این اثر از ۶ سالگی عماد و چهارسالگی طوبا تا دوران کهن‌سالی‌شان است.

«جنایت بی‌ دقت»

 به کارگردانی شهرام مکری محصول سال ۱۳۹۸. این فیلم مضمونی مرتبط با سینما دارد و درباره تماشاگرانی است که قبل از شروع اکران فیلمی در سینما درباره آن حرف می‌زنند و با شروع ماجرا بر پرده سینما، داستان آنها و قصه فیلم با هم یکی می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar