سینما نوین/ چهارشنبه هفته ای که گذشت؛ دومین قسمت از سریال «حرفه ای» به کارگردانی مصطفی تقی زاده پخش شد. سریالی که از ابتدای آغاز فیلمبرداری اش بدلیل حضور دو چهره ی مطرح موسیقی کشورمان؛ سیروان و زانیار خسروی، مورد توجه و گاهاً انتقاد بسیاری از رسانه های خبری خصوصاً رسانه های سینمایی و موسیقی قرار گرفت.

سیروان خسروی در اولین تجربه ی بازیگری اش؛ ایفاگر نقش اول «حرفه ای» شده است؛ نقشی که با توجه به شمایل ظاهری و فیزیکی سیروان می‌تواند برایش در ادامه موفقیت آفرین باشد و هنوز برای هر قضاوتی زود است.

زانیار خسروی نیز که پیش از این تجربه ی بازیگری در سینما و نمایش خانگی را داشته است، این‌بار تصمیم گرفته کاملا متفاوت از فضاهای قبلی نقش هایش، خود را در شمایل و استایل جدیدی محک بزند و در همین دو قسمت به خوبی نشان داده توانسته از پس نقش خود بر بیاید و مخاطب را با داستان خودش همراه کند.

نقش ماهور الوند هم که یکی از دیگر بازیگران اصلی سریال است، نشان از آن دارد که با توجه به بیماری اش در قصه، قرار است چالش های جدیدی را تجربه کند و قطعا در ادامه، شاهد حضور متفاوتی از این بازیگر با توجه به آینده ای که در پیش دارد، خواهیم بود.

در کنار سارا بهرامی، بهاره کیان افشار، علی ثانی فر و امیرمحمد زند که تا این جای کار هنوز بازی ویژه ای نسبت به کارهای قبلی شان ندیده ایم، مرتضی تقی زاده؛ دیگر بازیگری است که با نقش " سینا " به عنوان چهره‌ی جدید «حرفه ای» جدی ترین تجربه ی تصویرش را با این سریال داشته است و در همین دو قسمت می‌توان شاهد آن بود که یک بازیگر تمرین دیده به سینمای ایران معرفی شده که بلد است تمامی پتانسیل های بازیگری خود را به کار بگیرد و با انتخاب های درست بعدی اش حضور موفقی را برای کارنامه کاری خود رقم بزند.

در پایان، مصطفی تقی زاده که اولین تجربه ی سریال سازی خود را پس از دریافت جایزه های معتبر بین المللی ازجمله جشنواره فیلم شانگهای و لوح تقدیر از دانشگاه سینمایی پکن و... برای فیلم «زرد» داشته است، با قسمت دوم «حرفه ای» نشان داد که این سریال می‌تواند در قسمت های آینده اش، روند صعودی قصه و کارگردانی اش را حفظ کند و حداقل سریالی قابل دفاع را ببینیم. سریالی که بی شک یکی از محصولات مهم نماوا در سال ١۴٠٠ خواهد بود...

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar