خبرآنلاین/ شبکه نمایش تلویزیون، هفته آینده و به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص)، منتخبی از آثار کمدی را در ساعت ۲۱، پخش خواهد کرد.
فهرست و برنامه پخش فیلم‌های شبکه نمایش در هفته آینده (یکم تا هفتم آبان)، اعلام شد. 
جدولِ پخشِ فیلم‌های شبکه نمایش، در هفته آینده به شرح زیر است: 
ساعت ۱۳: در این ساعت، فیلم و تله‌فیلم‌های ایرانی پخش خواهد شد که عبارتند از «شاه کلید»، «چک»، «نام و نام‌خانوادگی»، «خواب فروش»، «تصادف ممنوع»، «فرود هشتم»، «راه آبی ابریشم».
ساعت ۱۹: فیلم‌های منتخب خانوادگی «رمی»، «سفر به چین»، «بازگشت به اورا»، «رسوایی آرمسترانگ»، «قهرمان سرعت»، «کوهی میان ما» و «شیر»، در این ساعت روی آنتن می‌روند. 
ساعت ۲۱:  به مناسبت تولد حضرت محمد (ص)، شبکه نمایش، منتخبی از فیلم‌های کمدی سینمای ایران و جهان را که شامل «زیر درخت هلو»، «پس گروهان هفتم چی شد؟»، «احمق و احمق‌تر ۲»، «دی دی و ارثیه فامیلی»، «جنجال بزرگ»، «نیش زنبور» و «غریبه‌ها در شهر» است، در این ساعت پخش خواهد کرد. 
ساعت ۲۳: «غول بزرگ مهربان»، «مردی که خیلی کم می‌دانست»، «ماموریت خارق العاده»، «قاعده بازی»، «روز بعد از فردا»، «دستبرد به بانک» و «دره روشنایی»، در این ساعت پخش خواهند شد. 
ساعت ۱ بامداد: فیلم‌های کلاسیکِ این هفته شبکه نمایش، به ترتیب عبارتند از «انقام پلنگ صورتی»، «احمق‌ها در آکسفورد» «من و اسب آبی»، «شمال از شمال غربی»، «آناند»، «آفتاب سرخ» و «فرار به سوی پیروزی».

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar