باشگاه خبرنگاران/ پس از به قتل رسیدن غیر عمد هالینا هاچینز، فیلمبردار فیلم «زنگار» توسط الک بالدوین در صحنه فیلمبرداری، دست‌اندرکاران سریال «تازه‌وارد» استفاده از اسلحه‌ با مهمات واقعی را در صحنه‌های فیلمبرداری ممنوع کردند.

این سریال داستان یک پلیس تازه‌کار با بازی ناتان فیلیون را روایت می‌کند که به تازگی به اداره پلیس لس‌آنجلس پیوسته و از سال ۲۰۱۸ از شبکه ABC در حال پخش است.

صنعت سرگرمی در آمریکا پس از مرگ هالینا هاچینز در حادثه به وجود آمده و شلیک اتفاقی اسلحه سر صحنه فیلمبرداری فیلم «زنگار» در شوک به سر می‌برد و اخبار آن در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف در حال بازنشر است. این اتفاق در حالی افتاده که هالیوود اتفاقات مشابه آن را پیش از این هم دیده بود و از جمله آن‌ها می‌توان به مرگ براندون لی، فرزند بروس لی سر صحنه فیلمبرداری «کلاغ» اشاره کرد که شلیک اسلحه با مهمات واقعی مرگ او را به همراه داشت.

با وجود اخباری که در حال پخش شدن در اینترنت است و تحقیقاتی که همچنان به موضوع اتفاقات افتاده سر صحنه «زنگار» می‌پردازند، عوامل فیلمبرداری این سریال محبوب در شبکه ABC تصمیم گرفتند که امنیت بازیگران و عوامل خود را در اولویت قرار دهند و سیاست‌های این سریال استفاده از اسلحه‌هایی با مهمات مشقی است.

پیش از این، در صحنه‌های فیلمبرداری «تازه‌وارد» در فضای بسیار باز از اسلحه‌هایی با مهمات واقعی استفاده می‌کردند تا صحنه‌ها واقعی‌تر به نظر برسند. با این حال، در حال حاضر این حرکت قطعی برای ممنوعیت یک طرفه این عمل برای بازیگران انجام شده است و به نظر می‌رسد حادثه «زنگار» عامل اصلی چنین تغییری بوده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar