میزان/یک بازیگر تلویزیون گفت: در دوران ویروس کرونا بیش از هر زمانی مردم به تماشای فیلم و سریال نیاز دارند تا اوقات خود را زمانی که در خانه هستند پر کنند.

رزیتا غفاری پیرامون فعالیت این روز‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در یک سال اخیر و با وجود شیوع ویروس کرونا مدام در حال کار کردن هستم و خوشحالم موقعیت مناسبی برای من رخ داد که بتوانم بعد از چهار پنج سال مشغول فعالیت شوم.

وی در همین راستا ابراز کرد: در آن بازه زمانی چهار پنج ساله پیشنهاد فیلم و سریال خوب کم بود و گاهی پیشنهادی نداشتم و ترجیح دادم به هر قیمتی کار نکنم و صبر داشته باشم تا با فیلمنامه و تیم بازیگران حرفه‌ای و خوب به این عرصه برگردم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «عمارت فرنگی» با اشاره به سختی کار هنرمندان در شرایط کرونایی اظهار کرد: این روز‌ها با با وجود شیوع کرونا کار برای هنرمندان و به خصوص بازیگران در این وضعیت سخت و رعایت این موارد نشدنی است، در دوران شیوع ویروس کرونا بیش از هر زمانی مردم به تماشای فیلم و سریال نیاز دارند تا اوقات خود را زمانی که بیشتر در خانه هستند پر کنند و این مسئولیت بر عهده بازیگران و هنرمندانی است که با نگرانی و استرس زیادی به این خواسته پاسخ می‌دهند.

بازیگر سریال «کلبه‌ای در مه» پیرامون علاقه خود به ادامه فعالیت در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: قطعا به عنوان بازیگر دوست دارم در این عرصه فعالیت داشته باشم و در صورتی که فیلمنامه و نقش پیشنهادی مناسبی داشته باشم بازیگری را ادامه خواهم داد و البته امیدوارم شرایط فعالیت در عرصه بازیگری با ادامه تسریع در واکسیناسیون مناسب‌تر شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar