خراسان/  ستون «فیلم روز» که با معرفی محصولات سینمایی و تلویزیونی روز جهان، در صفحه سینما و تلویزیون روزنامه خراسان منتشر می‌شود، در روزهای زوج مروری کوتاه بر جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های منتشرشده خارجی دارد و در روزهای فرد به معرفی برترین محصولات سینمایی و تلویزیونی می‌پردازد که قرار است در آینده نزدیک در دسترس مخاطبان قرار  بگیرد.

فیلم سینمایی «اعلان قرمز» (Red Notice) با بازی دواین جانسون، رایان رینولدز و گل گدوت سه ستاره مشهور سینما، در آستانه انتشار عمومی قرار دارد. این فیلم را راوسون مارشال تربر کارگردانی کرده که پیشتر «آسمان‌خراش» (Skyscraper) و «هوش مرکزی» (Central Intelligence) را با بازی دواین جانسون (راک) ساخته بود. «اعلان قرمز» سومین همکاری این بازیگر و فیلم ساز آمریکایی است که باز هم در ژانر اکشن کمدی ساخته شده است. موفقیت تجاری دو همکاری قبلی این دو، رقابت سنگینی را میان استودیوهای بزرگ هالیوود، بر سر به دست آوردن حقوق نمایش این فیلم به وجود آورده بود. پیش‌بینی می‌شود این فیلم که نتفلیکس را نیز به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان دارد، با استقبال مخاطبان عام مواجه شود. «اعلان قرمز» از فیلم‌های جریان اصلی سینمای آمریکاست و به هیچ وجه از دسته آثار مورد پسند منتقدان محسوب نمی‌شود.
ماجرای این فیلم درباره «جان هارتلی» (راک) مأمور پلیس بین‌الملل است که پس از اعلان قرمز اینترپل، در پی دستگیری «نولان بوث» (رایان رینولدز) و «سارا بلک» (گل گدوت) دو سارق بزرگ آثار هنری است. تریلر فیلم، نوید ماجراهایی بامزه را می‌دهد که در متن آن‌ها، رایان رینولدز به عنوان بازیگر محبوب این روزهای این ژانر، حضور دارد. جالب است بدانید گل گدوت برای این فیلم 20 میلیون دلار (مساوی با راک) دستمزد دریافت کرده که او را به سومین بازیگر زن گران‌قیمت سینمای سال تبدیل کرده است.
فیلم سینمایی «اعلان قرمز» از 14 آبان به مدت یک هفته اکران محدودی را تجربه خواهد کرد و از 21 آبان در پلتفرم نتفلیکس و بالطبع سایت‌های دانلود فارسی انتشار خواهد یافت.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar