نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
سینما و چهره ها

عباس جمشیدی‌فر: نقش جدیدم سر سوزنی شبیه به «زخم کاری» نیست

منبع
صبا
بروزرسانی
عباس جمشیدی‌فر: نقش جدیدم سر سوزنی شبیه به «زخم کاری» نیست

صبا/ عباس جمشیدی‌فر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر که آخرین بار شاهد بازی او در سریال زخم کاری ساخته محمدحسین مهدویان بودیم و درحال حاضر نیز مشغول بازی در سریال تلویزیونی «خوشنام» به تهیه کنندگی احمد زالی و به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده است، درباره نقش خود در این سریال گفت: کاراکتری که در این سریال بازی می‌کنم با «زخم کاری» سر سوزنی به یکدیگر شبیه نیستند. در «خوشنام» نقش پسری را دارم که در یک خانواده سطح بالا بزرگ شده اما به دلیل برخی هیجانات با افرادی وارد رفاقت می‌شود که درنهایت دست به کار خلاف می‌زنند. به صورت کلی تمام کارهایی که او انجام می‌دهد ادا و نمایش است.

او درباره علت اینکه در این سریال و چنین کاراکتری را بازی کرده است، عنوان کرد: یک دلیل، بحث تفاوت‌هاست. خواسته هر بازیگری بازی در نقش‌های متفاوت است و من نیز چنین کاراکتری را در کارنامه کاری خود کم داشتم.

این بازیگر درباره حال و هوای سریال بیان کرد: نمی‌توان گفت این مجموعه اثری کمدی است چراکه فضایی کاملا اجتماعی دارد اما بنا به اتفاقاتی که در سریال رخ می‌دهد موقعیت‌های طنزی را نیز شاهد هستیم.

بازیگر «خوشنام» درباره تفاوت فعالیت در شبکه نمایش خانگی و تلویزیون توضیح داد: در حقیقت فضای سریال‌سازی در این دو مدیوم بسیار متفاوت است و با توجه به نوع فعالیت تلویزیون در این سال‌ها و همچنین فعالیت شبکه نمایش خانگی، باید بگویم که پلتفرم‌ها در حوزه ساخت سریال‌ها چندین پله از صدا و سیما جلوترند و این اتفاق نیز به دلیل سیاست‌هایی است که دارند، حال این سیاست‌ها درست است یا غلط بحث دیگریست اما اگر مدیومی به نام رسانه ملی اگر سعی کند توجه بیشتری به علاقه جمعی مردم داشته باشد و فضای بازتری پیدا کند قطعا می‌تواند افتی که در این سال‌ها داشته جبران کند. : باید بگویم سینما برای من جایگاه ویژه‌تری دارد و علاقه خاصی به آن دارم چراکه در یک کار سینمایی شما یک فیلمنامه نهایتا ۱۰۰ صفحه‌ای در اختیار دارید و گمراهی‌های حسی کاراکتر در یک پروژه سینمایی کمتر است و آن به دلیل تداوم کار در سینما است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره