میزان/ بازیگر سریال «خوش رکاب» از مساعد بودن حال خود خبر داد و گفت: ترجیح می‌دهم بیشتر وقتم را در خانه به استراحت بگذرانم.

 محمد کاسبی پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: این روز‌ها حالم بهتر است و در خانه هستم، اما فعلا حوصله صحبت با کسی را ندارم و ترجیح می‌دهم بیشتر وقتم را در خانه به استراحت بگذرانم.

لازم به ذکر است محمود کاسبی برادر محمد کاسبی هفته گذشته در آخرین گفت‌وگوی خود با میزان گفت: محمد کاسبی بعد از پایان کار تولید یک سریال تلویزیونی در سال گذشته به بیماری کرونا مبتلا شد که پس از مراقبت‌های مورد نیاز مداوا شد، اما بعد از مدتی متاسفانه به لحاظ قلبی و ریوی دچار عارضه گشت و همین اختلال در قلب و ریه سبب شد او در فروردین سال جاری دچار خونریزی معده شود و همچنین در کنار این بیماری محمد کاسبی از ناحیه کمر و مهره‌های کمر نیز دچار مشکل شد و خرداد ۱۴۰۰ مجبور به عمل جراحی شد.

محمودکاسبی خاطرنشان کرد: مدتی پیش بیماری قلبی و عارضه ریوی محمد کاسبی شکل حادی به خود گرفت به گونه‌ای که مجبور به بستری و جراحی قلب در بیمارستان شد و باید بگویم موفقیت آمیز بودن این جراحی معجزه‌ای بود که صورت گرفت چرا که محمد عمل بسیار سختی را پیش رو داشت و حدود ۱۰ روز در بیمارستان شهید لواسانی تحت مراقبت قرار گرفت و هم اکنون پس از گذشت چند روز وی از بیمارستان مرخص شده و در خانه استراحت می‌کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar