باشگاه خبرنگاران/ محسن قصابیان، بازیگر نقش شهید ستاری در فیلم سینمایی منصور از خاطرات بازی در این نقش گفت.

محسن قصابیان بازیگر سینما درباره ایفای نقش شهید ستاری در فیلم منصور گفت: متاسفانه قبل ازخواندن فیلمنامه منصور شناختی نسبت به شهید ستاری نداشتم و بعد از مطالعه تحقیقات نویسنده و کارگردان و تحقیق خودم، شناختم نسبت به شهید ستاری بیشتر و بیشتر شد.

او با بیان اینکه تجربه بازی در فیلم منصور بسیار دلچسب بود، درباره ساخت فیلم‌های سینمایی با این موضوع افزود: خوشحالم که این کار را انجام دادیم، امیدوارم ساخت آثاری که در مورد قهرمان‌های کشور چه به قهرمانان باستانی یا معاصر می‌پردازد، تکرار شود.

قصابیان ادامه داد: جوانان ما نیاز دارند که سرگذشت این افراد به شکل جذاب و دیدنی در معرض دیدشان قرار بگیرد. لازم است به گونه‌ای این آثار تولید شوند که مخاطب با آن همذات پنداری کند و لذت ببرد، آن زمان تاثیر گذار است.

بازیگر نقش شهید ستاری درباره بازخورد‌های بازی در این فیلم گفت: پیام‌هایی به دستم رسید که در لحظاتی از فیلم، اشک در چشمان تماشاگران جمع شد. این اثر احساس غرور و همیت ملی، امید، راستگویی، درست کاری و حفظ امانت را در جامعه گسترش می‌دهد و امیدوارم فیلم‌هایی مانند منصور بتوانند در این جهت کمک کند.


قصابیان با بیان خاطره‌ای از زمان تولید فیلم منصور بیان کرد: گفتگو با مهندسین و پرسنل نیروی هوایی در پایگاه شکاری به خصوص در بخش اورهال خاطرات خوبی برایم رقم زد؛ آن‌ها از خاطرات گذشته شان، تحصیلشان در آمریکا و برگشتن به ایران برایم تعریف می‌کردند و چنان عرقی نسبت به هواپیمایشان داشتند که انگار در مورد فرزندشان حرف می‌زنند.

او در پایان گفت: در حال حاضر مشغول بازی در یک سریال به اسم اپیدمی برای شبکه ۳ هستم که تولید یک فصل ۱۰ قسمتی از آن تمام شده و ساخت آن تا ۵ ماه دیگر ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar