سینما تیکت/ در میان کارگردان‌هایی که فیلم‌های آماده نمایش یا در مرحله ساخت و پس از تولید دارند، نام چند کارگردان مهم به چشم می‌خورد که اگر فیلم‌شان به جشنواره فجر برسد، قطعا جزو کنجکاوی‌برانگیزترین خواهد بود و بر گرمای جشنواره می‌افزاید.
 شما بیشتر منتظر تماشای فیلم کدام کارگردان در جشنواره فجر هستید؟

رضا میرکریمی
رضا میرکریمی آخرین بار با فیلم "قصر شیرین" در جشنواره فجر حضور داشت فیلمی که محبوب مردم و منتقدان بود.
«نگهبان شب» به نویسندگی مشترک رضا میرکریمی و محمد داوودی و کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی فیلمی پر بازیگر است و با معرفی چند بازیگر جدید در کنار چهره های سینمایی شناخته شده ساخته می شود.
محسن کیایی، تورج الوند، لاله مرزبان، علی اکبر اصانلو، صفورا خوش طینت، فهیمه هرمزی، زهرا اسلامی با حضور افتخاری ویشکا آسایش و کیومرث پوراحمد جمع بازیگران «نگهبان شب» را تشکیل می‌دهند.

سعید روستایی
قطعا اگر فیلم "برادران لیلا" به جشنواره فجر برسد به یکی از پرمخاطب‌ترین فیلم‌های جشنواره تبدیل خواهد شد.
این فیلمساز جوان پس از دو فیلم «ابد و یک روز» و «متری شیش و نیم» که در گیشه و جشنواره‌ها با استقبال خوبی مواجه شدند، «برادران لیلا» را نیز در قالب یک درام اجتماعی در تهران می‌سازد.
بازیگران این فیلم هنوز معرفی نشده‌اند، اما حضور نوید محمدزاده که دو همکاری موفق با سعید روستایی داشته است و ترانه علیدوستی قطعی به نظر می‌رسد.

وحید جلیلوند
جلیلوند سابقه ساخت دو درام اجتماعی تلخ در کارنامه دارد که مورد توجه مردم قرار گرفته است. او به احتمال زیاد فیلم "شب داخلی دیوار" را به جشنواره فجر می‌فرستد. تجربه همکاری مجدد با امیر آقایی و نوید محمدزاده از نکات جالب فیلم است.
فیلم دربارخ زندگی نابینایی به نام علی است با ورود نابهنگام زنی متواری، آشفته می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar