آخرین خبر/ احسان ظلی‌پور روزنامه‌نگار سینمایی سابق و تهیه‌کننده‌ در صفحه‌ی اینستاگرام خود شرح کامل‌تری از وضعیت امروز فرامرز صدیقی بازیگر قدیمی سینمای ایران و یکی از چهره‌های مهم آن در دهه‌ی شصت ارائه داد.
ظلی‌پور در این متن نوشت:

▪️ چندین‌بار در سال‌هایی که مطبوعاتی بودم، بعدترش برای حضور در برنامه هفت و در مقطعی به واسطه معاشرتی که با آقای سعید حاجی‌میری داشتم از فرامرز صدیقی سراغ گرفتم که جواب همه‌ی این درخواست‌ها از طرف ایشان خیلی محترمانه منفی بود.

▪️ شاید برای کسانی‌که سال‌هاست فرامرز صدیقی را ندیده‌اند، دیدن چهره‌ی تکیده‌اش در ۷۲ سالگی جالب توجه باشد اما اصلن ترحم‌برانگیز نیست؛ لباس آبرومندی بر تن دارد و احتمالن برای خرید یا پیاده‌روی از منزلش خارج شده- نه حضور در یک مراسم رسمی- که این عکس و فیلم‌ها از او ثبت و بدون اجازه‌اش منتشر شده است.

▪️ حال فرامرز صدیقی خوب است، اوضاع مالی‌اش نسبتن روبه‌راه است، زندگی شخصی خوبی هم دارد. خودش را بازنشسته کرده و به دلایل شخصی دوست ندارد دیگر در سینما و تلویزیون فعالیتی داشته باشد. مثل این می‌ماند که شخصی بعد از سال‌ها فعالیت، مغازه‌ی پارچه‌فروشی‌اش را فروخته و تصمیم گرفته در کنار خانواده‌اش خوش باشد اما «اتحادیه‌ی صنف بنک‌داران» دوره‌اش کرده‌اند که باید برگردی سر مغازه‌ات!

▪️ فرامرز صدیقی نه نیازی به کمک سازمان سینمایی دارد نه صندوق حمایت از پیش‌کسوتان و نه دل‌سوزی اهالی سینما. بگذارید به حال خودش باشد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar