ایسنا/ سعید قمیان، رئیس انجمن سینماگران آذربایجان شرقی در این راستا، گفت: فیلم سینمایی پوست برای اولین بار در ایران بعد از اکران در شهر تبریز در برنامه اینسرت ۲۲ با حضور بهمن و بهرام ارک و هم‌چنین عوامل فیلم مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: این برنامه‌ به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط انجمن سینماگران استان با همکاری انجمن سینمای جوانان، خانه مستند تبریز، بسیج هنرمندان استان و انجمن حمایت بیماران سرطانی پژواک برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این برنامه که با استقبال خوب و قابل توجه علاقمندان سینما در تبریز روبرو شد، ضمن تقدیر از نویسنده و کارگردان فیلم از عوامل فیلم تجلیل شد.

قمیان یادآور شد: برنامه اینسرت ۲۲، به صورت ماهانه توسط انجمن سینماگران آذربایجان شرقی و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان، برگزار خواهد شد، این برنامه پیش از این ۲۱ دوره توسط انجمن فیلم برگزار شده و ما با استفاده از تجربه موفق برگزاری این برنامه و جهت تداوم زحمات دیگر همکاران مراسم پخش، نقد آثار و تقدیر از هنرمندان استان را با همین عنوان برگزار می‌کنیم.

در حاشیه این برنامه از سعید قمیان رئیس انجمن سینماگران استان به خاطر برگزاری موفق جشنواره فیلم کودک و... و علیرضا صفری به خاطر پایه گذاری برنامه اینسرت در سال‌های قبل، از طرف مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar