سینما تیکت/ امسال در عرصه‌ی سریال در جهان، آثار خوب و قابل توجهی ارائه شد، که بعضی از آن‌ها با استقبال کم‌نظیر مخاطبین مواجه شدند. در طی دو پست به معرفی این سریال‌ها می‌پردازیم.

شما کدام سریال را دیده‌اید و به دیگران پیشنهاد دیدن آن را می‌دهید؟
در ادامه سریال‌های بخش اول را مروری خواهیم داشت.

مِر از ایست‌تاون / Mare of Easttown
یکی از بهترین سریال‌های سال گذشته که شاید کمتر مورد توجه قرار گرفت فیلم مر از ایست تان است. فیلم داستان زن کارآگاهی است که برای فرار از زندگی از‌هم‌پاشیده‌اش به کار پناه می‌برد اما آنجا هم گره کوری در میان است برای دوباره متلاشی‌شدن.

بازی مرکب / Squid Game
بازی مرکب سریال کره‌ای که امسال به شدت محبوب شد و علیرغم حفره‌های ریز و درشت در داستان و صحنه‌های خشونت‌‌بار توانست مخاطبان زیادی را همراه کند. داستان آدم‌هایی است که جانشان را در راه رسیدن به جایزه‌ای میگذارند.

خدمتکار / Maid
سریال خدمتکار در مورد الکس، مادر جوانی است که شریک سواستفاده‌گرش را ترک می‌کند و به‌خاطر بی‌تجربگی و البته نیاز به تامین زندگی خودش و مَدی، دختر کوچکش، خدمتکار خانه این و آن می‌شود.

عشای ربانی نیمه‌شب / Midnight Mass
عشای ربانی نیمه‌شب، داستانی خیالی و ترسناک اهالی جزیره‌ای است. فیلمساز با به‌تصویر کشیدن دنیای هراسناک و فراطیبعی متفاوت، روایت ترس‌هایی است که بشر را وادار به وابستگی و اطاعت می‌کند

هک‌ها / Hacks
سریال هک‌ها، کمدی‌ای است درباره کمدی؛ داستان از جایی شروع می‌شود که کمدین معروفی به نام ونس دبرا با اوا، طنزنویس جوانی که تازه از کارش اخراج شده، قرارداد همکاری می‌بندد.

لوپن / Lupin
آسان دیوپ شخصیتی است که راه رسیدن به عدالت مطلوب و گرفتن انتقام پدر را در الهام گرفتن از کاراکتر خیالی آرسن لوپن می‌بیند، مردی با ارزش‌های اخلاقی رابین‌هود برای دزدی و هوش بی‌نظیر شرلوک‌هلمز برای پیداکردن معما.

سگدونی / Reservation Dogs
داستان سریال در مورد چهار نوجوان سرخ‌پوستی که هدفشان رفتن از اوکلاهاما و رسیدن به لس‌آنجلس است. فیلم در عین نشان‌دادن ماجراجویی‌های این چهار نوجوان، گوشه‌ای از آداب و رسوم سرخ‌پوستی را هم بازگو می‌کند و گاه صحنه‌هایی طنز را برای مخاطب رقم می‌زند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar