دنیای تصویر/ بن افلک این روزها «آخرین دوئل» ساخته ریدلی اسکات را بر پرده سینما دارد که شکست اقتصادی خورده است. او در مصاحبه با مجله وال استریت جورنال در بخشی از گفتگو به ارتباط خود با جنیفر لوپز می‌پردازد و این بازگشت را زیبا توصیف می‌کند. بن افلک قبلاً در اوایل سال‌های 2000 با فوق ستاره موسیقی و بازیگر، جنیفر لوپز نامزد کرده بود و آنها با احیای مجدد رابطه خود در اوایل امسال طرفداران خویش را به وجد آوردند.
بن افلک در مصاحبه اصرار داشت که نمی‌خواهد «جزئیات شایعه‌آمیز» زیادی در مورد دیدار مجدد شان را فاش کند، اما کنایه زد که «داستانی عالی» پشت این ماجرا وجود دارد.
او گفت: «می‌توانم بگویم که قطعا برای من زیباست. و می‌دانید، یکی از چیزهایی که اکنون در تمام جنبه‌های زندگی‌ام واقعا برایش ارزش قائل هستم این است که به گونه‌ای این رابطه مدیریت می‌شود که بازتاب پیدا کرده است. زندگی من در حال حاضر نشان دهنده نه تنها فردی است که می‌خواهم باشم، بلکه شخصی است که واقعاً احساس می‌کنم هستم - انسانی که کامل نیست، بلکه بسیار تلاش می‌کند و بسیار به صادق بودن و واقعی بودن و مسئولیت پذیر بودن اهمیت می‌دهد. بدون پرداختن به جزئیات شایعه‌آمیز، نمی‌توان گفت چه کسی از این ارتباط بیشتر سود می‌برد.»
در بخش دیگری از گفتگو بن افلک گفت که طی این سال‌ها یاد گرفته که نباید همه چیز زندگی را با دنیا به اشتراک بگذارد و بگوید. بن افلک که دچار مشکلات اعتیاد به نوشیدنی های الکلی درگذشته بوده است. چنین توضیح داد.
«خیلی چیزها وجود دارد که من دوست دارم نسخه جوان ترم آنها را بفهمد. صادقانه بگویم، چیزهایی است که من بیش از حد نسبت به آنها خودآگاه هستم یا خجالت می کشم در موردشان با تمام دنیا صادقانه صحبت کنم، زیرا کارهای عمدتاً اشتباه هستند.
کارهایی که ای کاش جور دیگری انجام می‌دادم، و ریشه در غریزی نگاه کردن به گذشته و فکر کردن به آنها دارند، کاش می‌توانستم از این رویداد دردناک اجتناب کنم. کاش می‌توانستم رنج دیگری را به وجود نیاورم، کاش ماهیت آن چیزی را که در زندگی برای من سخت بود بهتر می‌فهمیدم.
ای کاش مجبور نمی‌شدم برخی از درس‌ها را به روش سخت یاد بگیرم. زیرا التیام اش بسیار دردناک است.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar