سینما نوین/ هفته گذشته بود که رسانه ها از احسان علیخانی و گروه سازنده «عصر جدید» به عنوان سازندگان برنامه «جوکر» نام بردند اما نام او تنها به عنوان مشاور پروژه «جوکر» در تیتراژ قرار گرفت. حال با گذشت دو هفته از پخش «جوکر» و رکوردشکنی برنامه با تغییر تیتراژ، حضور احسان علیخانی به عنوان سازنده آن رسما اعلام شد.
احسان علیخانی پیش از «عصر جدید» با برنامه قدیمی «ماه عسل» شناخته می‌شد. سوژه‌‌های تلخی که این برنامه به آن‌ها می‌پرداخت و اتفاقات ناراحت‌ کننده‌ای که در برنامه رخ می‌داد، باعث شده بود علیخانی و برنامه‌اش مخالفانی داشته باشند و سوژه شوخی‌های کاربران و مخاطبان باشند اما مسابقه «عصر جدید» اوضاع را تغییر داد و علیخانی هم تلاش کرد مخاطبان کمتر شاهد لحظات تلخ و ماه عسلی در برنامه باشند.
اکنون «جوکر» که بر پایه خندیدن و خنداندن مخاطب بنا شده و درست نقطه مقابل «ماه عسل» است، پس از «عصر جدید» بار دیگر نتیجه را به نفع علیخانی تمام خواهد کرد. هر چند که «جوکر» حاصل کار یک «گروه» است و نمی‌توان صفر تا صد آن را متعلق به #احسان_علیخانی دانست اما مخاطبان او را می‌شناسند و بی‌شک مسابقه در تغییر ذهنیت سابق مردم به او تاثیرگذار خواهد بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar