سینما دیلی/ غلامرضا نیکخواه درباره حضور در برنامه «جوکر» به ایسنا گفت: مطمئن بودم کاری که انقدر در آن علاقه و انرژی باشد و با جان و دل کار کنند، موفق می‌شود و حتی قبل از پخش می دانستم که چقدر از کار استقبال خواهد شد به همین خاطر دوست داشتم تجربه کنم.

خدا را شکر می‌کنم در این شرایطی که مردم ما نیاز به لبخند دارند و باید در کنار خانواده شان خوش باشند، توانستیم با «جوکر» حالشان را خوب کنیم. به نظرم هیچ عبادتی بالاتر از خوشحال کردن مردم نیست. خوشحالم که خداوند این توفیق را به ما داده تا گوشه ای از کار را بگیریم. امیدوارم تا آخر عمرم بتوانم مردم را شاد کنم.

دختری به نام نیلوفر دارم که این هنر را دوست دارد. شاید اگر بگویم دخترم مرا به روز نگه داشته است، خیلی عجیب نباشد. دخترم خیلی تلاش کرد، مدام در تماس بود، کلیپ های مختلف برایم می‌گرفت، برنامه های مختلف از کشورهای مختلف را فراهم می‌کرد تا تماشا کنم و برای همین رئالیتی شو اطلاعات کسب کنم، از کشورهای مختلفی مثل آلمان، فرانسه، ایتالیا و ... کلیپ های مختلف این مسابقه را دیدم و فکر می‌کنم شروع‌کننده این مسابقه کشور ژاپن بود.

خود دوستان و همکاران «جوکر» هم امکانات خوبی به من می‌دادند و همراهی می‌کردند. دوستانی مثل امیرمهدی ژوله که من واقعاً خودم را در کار طنز، شاگرد او می‌دانم. او واقعاً استاد است و لطف و محبت زیادی به ما دارد. من عاشقش هستم. به نظرم ما می توانیم در کنار هم ترکیبی مثبت و سازنده داشته باشیم.دوستان دیگری مثل امین حیایی، هومن حاجی عبداللهی، سام درخشانی، بیژن بنفشه خواه، سیامک انصاری و بقیه دوستان واقعاً همکاران خوبی هستند و لطف خاصی به من دارند.

من در این سالها کارهای کمدی مختلفی انجام داده‌ام. جدی بودن در طنز متناسب با شخصیت و چهره ای که دارم، می‌طلبد و هر جا لازم باشد میزانش بیشتر می شود. امیرمهدی ژوله همیشه به من می‌گوید مثل یک دیپلمات می مانم! طبیعتا وقتی یک آدم اتوکشیده کت شلواری، عینک زده باشد، بعید است که مدام بخندد؛ چون همه تعجب می کنند از رفتارش و خنده اش جذابیتی ندارد؛ بنابراین این اتفاق هم یکی از بخش های کارهای طنز من است که با چهره ام همخوانی دارد و خداراشکر خیلی هم مردم این ویژگی ام را دوست دارند.
.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar