آخرین خبر/ فصل سوم سریال «کارآگاه حقیقی» بازگشت این سریال خاص به ریلی است که باعث محبوبیت و ویژه شدن آن شد. این سریال «آنتولوژی» که در هر فصل داستان یک جنایت هولناک را در اجتماعی پر از تلخی روایت می‌کند یکی از به‌اصطلاح «دارک»ترین سریال‌های تاریخ است؛ چون دنیایی پر از تباهی را در دل یک داستان جنایی روایت می‌کند. اگر می‌خواهید درباره این سریال که درونمایه‌ای اجتماعی دارد بیشتر بدانید با ما باشید.


با حضور فوق ستاره‌ها
در فصل اول سریال، فوق‌ستاره‌های هالیوود مثل «متیو مک‌کانهی» نقش آفرینی کردند. سریال داستان دو کارآگاه است که باید پرده از راز یک جنایت بردارند. اما با هر گامی که جلوتر می‌روند متوجه می‌شوند فساد و تباهی جامعه را پر کرده و جنایتی که کشف رمز شده در حقیقت مثل نوک یک کوه یخ است. 

اتمسفر خاص
فصل اول با چنین اتمسفری به محبوبیت شگفت‌انگیزی رسید. اما فصل دوم به‌رغم ضرباهنگ متفاوت داستان و حضور بازیگر موفقی مثل «کالین فارل» نتوانست در مسیر موفقیت فصل قبل باشد. 

بازگشت با شکوه 
در فصل سوم اما منطق داستان به روال قبل برگشت و حتی بهتر شد. سریال فضای محزون، نئونوآر و ریتم خاصی دارد. اگر فصل اول را دیده باشید قطعاً از فصل سوم لذت می‌برید و نیازی هم به تماشای فصل دوم برای درک داستان نیست. اگر هم هیچ‌کدام از دو فصل قبل را ندیدید باز هم می‌توانید داستان مستقل فصل سوم را با بازی تماشایی «ماهرشا علی» و «کارمن اجوگو» تماشا کنید. 


ریتم و روایت خاص
فراموش نکنید در «کارآگاه حقیقی» شما با سریالی مثل «24» یا «فهرست سیاه» که ریتم تند، درونمایه ساده و شخصیت‌های تک بعدی دارند مواجه نیستید. تماشای این سریال حوصله و تمرکز می‌خواهد، چون به جای اکشن و زد و خورد روی عمق شخصیت‌ها و انگیزه‌های‌شان کار شده است. بی دلیل نیست سریال از کاربران IMDB امتیاز بالای 8.9 را گرفته و روزنامه دیلی تلگراف این اثر را بهترین سریال چند دهه اخیر می‌دانید. بد نیست بدانید اپیزود آخر فصل اول امتیاز شگفت انگیز 9.5 را گرفته. در فصل سوم هم روایت غیرخطی ‌است و کارآگاهان سریال در سه خط زمانی متفاوت دنبال کشف راز جنایتی عجیب هستند که طی آن یک کودک کشته شده و یک کودک دیگر مفقود. جنایتی که سیستم پلیسی آمریکا برای چند دهه قادر به حل کردنش نیست.

نکته جالب درباره سریال آن است که نسخه سانسور شده آن تفاوت خیلی کمی با نسخه اصلی دارد و با استفاده لینک زیر می‌توانید هر سه فصل یا فصل جدید سریال (با انتخاب از منو) را بدون خرید اشتراک در «آخرین خبر» ببینید.  

>> لینک تماشای سریال کارآگاه حقیقی


یادتان باشد برای تماشای فیلم با کیفیت بالاتر حتما اپلیکیشن «آخرین خبر» خود را به‌روز کنید.

دیدن این فیلم را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar