آخرین خبر/ «ماجراجویی در جنگل» محصول 2021 والت دیزنی و داستان فرانک، یک کشتیران ورشکسته با بازی دوئین جانسون (همان راک خودمان) است که در رودهای آمازون، مسافران را سرکیسه می‌کند. در این میان پایش به یک ماجراجویی خطرناک باز می‌شود و همراه لیلی و برادرش مک‌گرگور به ماموریتی می‌رود تا یک درخت جادویی را که قدرت‌های شفابخشی دارد، پیدا کنند. در این ماجراجویی آن‌ها باید با حیوانات وحشی، بومیان و رقیب آلمانی‌شان بجنگند و... این فیلم که لااقل از نظر لوکیشن‌ها حال و هوایی شبیه جومانجی (برای تماشا کلیک کنید) دارد 200 میلیون دلار هزینه داشت و در فروش هم برای خودش غوغایی کرد. اما چرا فیلم را ببینیم؟  

راستش دیگر عادت کرده‌ایم دوئین جانسون یا همان «راک» معروف را در نقش‌های بزن بهادر بانمک ببینیم. این بار هم تکرار همان نقش است اما سوار بر یک کشتی تفریحی زهوار دررفته در جنگل‌های آمازون و صد سال پیش. با این توضیح که پای عشق و عاشقی هم درمیان است! فیلم از همان آغاز طبق فرمول فیلم‌های حادثه‌ای آغاز می‌شود. با یک صحنه درگیری که نقش اولش یک زن جسور به نام لیلی (با بازی امیلی بلانت) است و تا دقیقه آخر، بیننده را پای تلویزیون میخکوب می‌کند.

ماجراجویی (گشت‌وگذار) در جنگل براساس یکی از جذابیت‌های پارک‌های دیزنی ساخته شده که پر است از صحنه‌های نفسگیر تعقیب و گریز، زیبایی‌های طبیعت، اماکن ترسناک و از همه مهمتر دل باختن یک غول و یک پری قلدر! یکی از جذابیت‌های این فیلم دوبله حرفه‌ای آن با صداهای ماندگاری همچون علی همت مومیوند، مریم رادپور و امیربهرام کاویانپور است.

>> لینک تماشای فیلم ماجراجویی در جنگل

نکته: اگر با نت همراه فیلم را تماشا می‌کنید نیازی به خرید اشتراک نیست و فقط باید هزینه اینترنت را بپردازید. اگر از نت ثابت استفاده می‌کنید، با پرداخت مبلغ بسیار کمی می‌توانید اشتراک خریده و هزینه نت را نیمه بها پرداخت کنید.

 . 

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar