باشگاه خبرنگاران/ رویین‌تن گفت: در سال ۱۳۸۶ فیلم «دل‌شکسته» به دلیل مسائل محتوایی در نهایت بی‌انصافی توقیف و از جشنواره فجر کنار زده شد.
علی رویین‌تن، کارگردان فیلم «دل‌شکسته» در برنامه «سینماچی» رادیو جوان در پاسخ به این سوال که چرا آثار عاشورایی در سینما کم دیده می‌شود، گفت: هنرمندان به این آثار علاقه دارند، ولی از اونجایی که عاشورا مقوله‌ای سخت و مهمی است، مدیران می‌ترسند به سراغ این موضوعات بروند. 
رویین‌تن درباره فیلم «دل‌شکسته» گفت: الان که همه از فیلم «دل‌شکسته» حرف می‌زنند و خاطراتشان را بیان می‌کنند، باید گفت که آن زمان این فیلم در نهایت بی‌انصافی توقیف شد و از جشنواره فجر کنار زده شد. آن زمان فیلم را به دلیل مسائل محتوایی توقیف کردند. 
کارگردان این فیلم گفت: خدا کمک کرد و تنها کسی که باعث شد این فیلم نمایش داده شود، یک دختری شهید در مرکز فرهنگی سید‌الشهدا بود که به داد من رسید و گفت که از این به بعد می‌توانم به رویین‌تن بگویم بابا. همه فیلم «دل‌شکسته» مدیون حضور این دختر شهید است که نمی‌دانم اسمش چیست و کجا زندگی می‌کند. 
رویین‌تن در سوالی مبنی‌بر نقش هنرمندان در ساخته نشدن فیلم‌های عاشورایی این را هم گفت: درباره فیلم «دل‌شکسته» این را بگویم که صاحب این فیلم نه من هستم و نه هیچ‌کس دیگر. صاحب این فیلم خود آقا امام حسین است. از طرفی، من این فیلم را فقط بخاطر این کار کردم، که خوشایند اهل بیت واقع شود.
کارگردان فیلم «دل‌شکسته» گفت: حرفی را می‌زنم که تا پیش از این نگفتم و آن این است که هنوز پولم را از این فیلم دریافت نکردم.
وی در پاسخ به این سوال که مدل همکاری شهاب حسینی با شما در این فیلم چطور بود، گفت: من از شهاب حسینی راضی بودم و او با تمام وجودش کار کرد. همه بچه‌ها برای این کار زحمت کشیدند، ولی باید گفت که گوهر خیر‌اندیش و شقایق فراهانی دو نقش کوچک و با افتخار بازی کردند و من خیلی ممنونشان هستم.
فیلم «دل‌شکسته» با بازی زنده یاد خسرو شکیبایی به کارگردانی علی روئین تن در سال ۱۳۸۶ در ژانر خانوادگی و اجتماعی ساخته شده است و شهاب حسینی، بیتا بادران، خسرو شکیبایی، رضا رویگری، فریبا کوثری، میرطاهر مظلومی، محمود پاک نیت، گوهر خیراندیش و شقایق فراهانی در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar