نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
سینما و چهره ها

جدایی راکی از جنیفر؛ خالکوبی‌ها پاک شد

منبع
روزياتو
بروزرسانی
جدایی راکی از جنیفر؛ خالکوبی‌ها پاک شد

روزیاتو/ از قرار معلوم زندگی مشترک سیلوستر استالونه و همسرش جنیفر فلیوین بعد از ۲۵ سال، با مشکلاتی رو به رو شده است.

جدایی راکی از جنیفر؛ خالکوبی‌ها پاک شد

استالونه خالکوبی بزرگ روی بازوی راستش که تصویری از همسرش جنیفر بود را به تازگی با تصویری از باتکس، سگ بول ماستیف فیلم های «راکی» (Rocky) جایگزین کرده است.

جدایی راکی از جنیفر؛ خالکوبی‌ها پاک شد

از سویی دیگر، فلیوین که ۲۲ سال از همسر ۷۶ ساله ی خود کوچک تر است، هم با یک پست اینستاگرامی به گمانه زنی ها درباره ی جدایی او و استالونه دامن زده است.

فلیوین در این پست اینستاگرامی که با عکسی از او در کنار ۳ دخترشان همراه است، نوشته: «این دخترها اولویت من هستند. هیچ چیز دیگری مهم نیست. ما چهارتا تا ابد در کنار هم خواهیم بود.»

جدایی راکی از جنیفر؛ خالکوبی‌ها پاک شد

فلیوین همچنین استالونه را در اینستاگرام آنفالو کرده است.

با این حال، سخنگوی استالونه تأکید داشته که هیچ مشکلی میان این زوج مشهور وجود ندارد و تنها یک سوء تفاهم درباره ی تصمیم استالونه برای تجدید خالکوبی قدیمی اش که نتیجه ی رضایتبخشی نداشته، رخ داده است.

او گفته: «آقای استالونه تصمیم گرفت خالکوبی ای که تصویر همسرش بود را تجدید کند اما نتیجه ی کار رضایتبخش نبود و متأسفانه امکان اصلاحش هم وجود نداشت. به همین دلیل، مجبور شد تصویر قبلی را با تصویر سگش در فیلم های “راکی” که باتکس نام داشت، جایگزین کند.»

او همچنین گفت این بازیگر عاشق خانواده ی خود است و استالونه ها این روزها به همراه یکدیگر مشغول ساخت یک ریالیتی شو هستند که از سرویس پارامونت پلاس پخش خواهد شد.

استالونه ی ۷۶ ساله، روز ۷ اوت با انتشار تصویری در اینستاگرامش خالکوبی خود از همسرش را به رخ کشیده بود. اما تنها ۹ روز بعد یعنی در ۱۶ اوت، تتوکاری به نام زک پرز تصویری از خود در حال کار بر روی خالکوبی بازوی استالونه منتشر کرد.

این تصویر نشان می داد که دیگر اثری از خالکوبی فلیوین نیست و جایش را به تصویری از یک سگ داده است.

پرز تصویر خالکوبی استالونه را هم منتشر کرد، اما وقتی این پست با کامنت های کاربرانی مواجه شد که علت تغییر خالکوبی استالونه را می پرسیدند، آن را حذف کرد.

جدایی راکی از جنیفر؛ خالکوبی‌ها پاک شد

جدایی راکی از جنیفر؛ خالکوبی‌ها پاک شد

سومین ازدواج استالونه تا به امروز یکی از پایدارترین ازدواج های هالیوود بوده است، گرچه داستان عشق این زوج شروع پرفراز و نشیبی داشت.

آن ها اولین بار در سال ۱۹۸۸، اندکی پس از جدایی استالونه از همسر دومش، بریجیت نیلسن، با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند.

استالونه و فلیوین در رستورانی در شهر بورلی هیلز ِ کالیفرنیا با یکدیگر آشنا شده بودند. آن زمان فلیوین یک مدل ۲۰ ساله بود و استالونه هم به تازگی به خاطر بازی اش در فیلم «رامبو ۳» (Rambo III) تمشک طلایی بدترین بازیگر را گرفته بود.

بعد از آن استالونه با مدلی به نام جانیس دیکنسون وارد رابطه عاشقانه شد که بعداً مدعی شد استالونه پدر دختر او است. استالونه با ارسال یک نامه به فلیوین، به رابطه ی خود با او پایان داد، نامه ای که فلیوین بعداً آن را «سرسری» توصیف کرد.

بعد از جدایی استالونه و دیکنسون، آزمایش دی‌اِن‌اِی نشان داد استالونه پدر دختر دیکنسون نیست.

پس از آن، استالونه با بازیگری به نام انجی اورهارت نامزد کرد. اما این رابطه هم با شکست رو به رو شد و استالونه در نهایت پیش فلیوین بازگشت.

آن ها ماه مه سال ۱۹۹۷ در هتل اعیانی دورچستر ِ لندن با یکدیگر ازدواج کردند و با توجه به شهرت استالونه به زنبارگی، کمتر کسی فکر می کرد این ازدواج دوام آورد.

جدایی راکی از جنیفر؛ خالکوبی‌ها پاک شد

فلیوین آن زمان در مصاحبه ای با نشریه پیپل گفته بود: «من ساده لوح نیستم که ندانم وقتی پیشش نباشم ممکن است چه اتفاقاتی بیافتد. او یک مرد ۴۵ ساله است و من نمی توانم تغییرش دهم.»

فلیوین در ادامه گفته بود: «فعلاً که یک مرد خیانتکار که دائم مشغول خیانت باشد نیست. ما ۵ شب در هفته را پیش هم هستیم. بنابراین نمی دانم از کجا می تواند فرصت این کار را پیدا کند.»

اما زندگی مشترک آن ها دوام آورد و ماه مه همین امسال آن ها بیست و پنجمین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتند. حاصل این ازدواج ۳ دختر به نام های سوفیا، سیستین و اسکارلت بوده که حالا به ترتیب، ۲۵، ۲۴ و ۲۰ سال سن دارند.

استالونه از همسر اول خود ساشا زاک هم صاحب ۲ پسر شده بود، سیج که در سال ۲۰۱۲ در سن ۳۶ سالگی جان خود را بر اثر بیماری سرخرگ کرونری از دست داد و سرجیو که حال ۴۳ سال دارد.

جدایی راکی از جنیفر؛ خالکوبی‌ها پاک شد

استالونه اما قدردان همسرش هم بود:  «۱۹ سال طول کشید تا فهمیدم حق با او است. فهمیدم زن ها، یا دست کم جنیفر، یک مهارتی دارند که می توانند تصمیم های به غایت عالمانه، عاقلانه و هوشمندانه بگیرند. من همیشه فکر نکرده، عجله می کنم. او اما همیشه فکر می کند و هیچوقت عجله نمی کند. به غایت قابل اعتماد است. در نتیجه، حالا به او می گویم: “عزیزم همه ی تصمیم ها را تو می گیری. قبول. من به تو اعتماد دارم.” تا قبل از این، اینطور نبود. اوضاع خیلی عاقلانه پیش نمی رفت.»

استالونه امسال در سالگرد ازدواج شان در اینستاگرام خود نوشت: «بیست و پنجمین سالگرد ازدواج مان را به همسر شگفت انگیزم تبریک می گویم. قابل وصف نیست که این زن به غایت فداکار و صبور چه معنایی به زندگی ما بخشیده و تنها آرزویم این است که ۲۵ سال دیگر هم کنار هم باشیم. متشکرم عزیزم!»

فلیوین هم با انتشار پستی در اینستاگرام خود خطاب به استالونه نوشت: «من از تو ممنونم به خاطر اینکه همیشه مرا خندانده ای، به من عشق داده ای و از خانواده ی زیبایمان محافظت کرده ای! زندگی مشترک ما هر سال بهتر می شود! بی صبرانه منتظرم تا باقی عمرمان را در کنار هم سپری کنیم!»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar