آخرین خبر/ سینما فرصت خوبی برای فکر کردن است، برای این‌ که متناسب با داستان و هم‌نفس با شخصیت‌ها چندین زندگی را غیرمستقیم تجربه و فکر کنیم اگر ما در چنین موقعیتی بودیم چه‌کار می‌کردیم؟ به‌طور مثال اگر یک چراغ جادو پیدا کنیم چه آرزویی داریم؟ سه اولویت اول و مهم ما چیست؟ پول و ثروت را ترجیح می‌دهیم یا عشق و احساس را؟ فیلم «حسرت سه‌هزار ساله» در یک داستان جالب و تامل‌برانگیز سعی دارد جرقه این سئوال را در ذهن مخاطب روشن کند. با معرفی این فیلم خاص همراه ما باشید.

در آرزوی عشق 

نویسنده و کارگردان فیلم جرج میلر است، کارگردانی که سه‌گانه معروف «مکس دیوانه» را ساخته است. مردی با ایده‌های جاه‌طلبانه و عجیب. ادریس آلبا بازیگر فیلم‌هایی چون «جوخه انتحار» و تیلدا سوئینتن بازیگر اسکاری در آن بازی می‌کنند. داستان درباره یک داستان‌نویس مشهور است که برای شرکت در یک همایش از آمریکا به ترکیه می‌رود و هنگام گشت‌وگذار در شهر، یک شیء باستانی خریداری می‌کند که بعداً می‌فهمد چیزی شبیه چراغ جادوست. او با داستان‌های جنی که از داخل چراغ آزاد کرده همراه می‌شود، از داستان سلیمان و ملکه صبا تا سلطان سلیمان و ملکه جاه‌طلب و زیبارویش خُرم. حالا نوبت خود اوست که سه آرزو داشته باشد اما زن انتخاب دشواری دارد... (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

چرا ببینیم؟

فیلم یک داستان فانتزی و تا حدی عاشقانه را دنبال می‌کند، یک ایده کلی و داستان محوری و چند خُرده داستان جالب. اما بد نیست بدانید داستانک‌هایی که فیلم را می‌سازند ارتباط معنایی به هم دارند اما ارتباط داستانی ندارند. فیلم با بازی‌های خوب بازیگران و به‌خصوص موزیک متن جانکی ایکس ال، مخاطب را در دل یک ماجراجویی خلسه‌وار می‌فرستد اما این تجربه خاص برای همه ستودنی نیست، چون به‌جای یک درام سرراست با یک فانتزی شاعرانه مواجهیم.  

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

      

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar