آخرین خبر/ دنیای فیلم و سریال‌های ابرقهرمانی خیلی جای نوجوانان نیست. بین ابرقهرمانان معروف فقط «شِزم» و تا حدی «مرد عنکبوتی» در برخی فیلم‌ها سن و سال نوجوانانه داشته‌اند اما سریال «دختر ستاره‌ای» که محصولی از کمپانی معروف «دی‌سی» است یک تیم ابرقهرمانانه عالی و نوجوان دارد که علیه شرورها می‌جنگند و شهر را نجات می‌دهند. با معرفی این سریال جذاب که دوبله اختصاصی هم دارد با ما باشید.

جمع‌آوری یک تیم خفن

داستان سریال درباره یک دختر نوجوان است که می‌فهمد پدرش یک ابرقهرمان است. اما این تمام ماجرا نیست، خود او یک ابرقهرمان از نژادی باستانی است و حالا باید با جمع‌آوری نوجوانان دیگر یک تیم ابرقهرمانی ایجاد کنند تا در برابر ابرشرورهایی که قصد نابودی دنیا را دارند بایستند. تیمی که همگی نوجوان هستند اما دشمنانی بزرگ دارند. سریال همزمان هم دنیای نوجوانانه دارد پر از عشق، حسادت، دوستی، آسیب‌های رفاقت‌های نامناسب و... هم فانتزی، هم ماجراجویی و هم اکشن. (تماشای سریال با دوبله اختصاصی)

چرا ببینیم؟

سریال شخصیت‌های دوست‌داشتنی دارد که در دنیای ابرقهرمانی و حتی دی‌سی تازه و جالب هستند. بازیگران سریال بسیار خوب دنیای شخصیت‌ها را ساخته‌اند و مخاطب را همراه می‌کنند. داستان در چند اپیزود اول حول جمع‌آوری تیم می‌گذرد و تا شکل‌گیری ریتم خوشایند مخاطب کمی طول می‌کشد اما از همان ابتدا مخاطب خانوادگی به‌خصوص نوجوانان را جذب می‌کند. موضوعاتی مثل خانواده، چالش‌های دوره نوجوانی و... هم در سریال خوب ترسیم می‌شوند تا با یک اثر همزمان سرگرم‌کننده و در مواردی آموزنده سروکار داشته باشیم. سریال ممیزی زیادی ندارد و به فهم قصه و حال‌وهوای لطمه‌ای نخورده. جلوه‌های ویژه جذابی دارد و دوبله اختصاصی‌اش هم به مزایایش اضافه شده است. سریال را از لینک زیر ببینید و لذت ببرید.

>>> تماشای سریال با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:


    

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar