فارس/ انسیه شاه حسینی؛ فیلمنامه‌نویس و کارگردان گفت: نهادهای فرهنگی در نمایش تصویر ارزش‌های انقلاب اسلامی باید گام بلندی در معرفی انقلاب به جوانان بردارند.

انسیه شاه حسینی؛ فیلمنامه‌نویس و کارگردان گفت: اگر تصویر درستی از مضامین اخلاقی، انقلابی و دینی در سینمای ما بود؛ چنین حوادث تلخی اتفاق نمی‌افتاد.نهادهای فرهنگی در نمایش تصویر ارزش‌های انقلاب اسلامی کوتاهی کرده‌اند و باید گام بلندی در معرفی انقلاب به جوانان بردارند.

 انسیه شاه حسینی؛ فیلمنامه‌نویس و کارگردان آثاری چون: زیباتر از زندگی، پنالتی، شب بخیر فرمانده، غروب شد بیا و... در رابطه با حواشی مرگ خانم مهسا امینی، حوادث اخیر و علت بروز چنین رخدادهایی به مصاحبه پرداخت.

 فیلمنامه‌نویس و کارگردان متعهد کشورمان در خصوص آشوب‌های اخیر اظهار داشت: اگر تصویر درستی از مضامین اخلاقی، انقلابی و دینی در سینمای ما بود؛ چنین حوادث تلخی اتفاق نمی‌افتاد. بیش از چهل سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و ارادتم به عنوان یک هنرمند به این انقلاب هر روز بیشتر می‌شود. نهادهای فرهنگی در نمایش تصویر ارزش‌های انقلاب اسلامی کوتاهی کرده‌اند و این توقع و انتظار، بخصوص از بسیج می‌رود که گام بلندی در معرفی انقلاب به جوانان بردارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar