آخرین خبر/ از دو سال قبل که کمپانی معروف «سونی پیکچرز» اعلام کرد یک 86 میلیون دلاری سنگین با حضور فوق‌ستاره‌ها را برای یک کمدی- اکشن متفاوت استارت می‌زند، انتظار زیادی برای تماشای این فیلم ایجاد شد. «قطار تندرو» یک اکشن خاص و جالب است که نزدیک به 100 هزار نفر از کاربران سایت IMDB امتیاز بالای 7.4 را به آن دادند اما منتقدان داستان متفاوت و منطقش بامزه فیلم را نپسندیده‌اند. با این‌همه فیلم به فروشی چند برابر بودجه‌اش دست یافت. با معرفی این فیلم همراه‌ما باشید.

تداخل ماموریت‌های قاتلان حرفه‌ای

چند آدمکش وارد یک قطار تندروی ژاپنی می‌شوند. هرکدام از آن‌ها برای انجام یک ماموریت استخدام شده و از حضور بقیه اطلاعی ندارد، غافل از این‌ که ماموریت‌های آن‌ها با هم تداخل جدی دارد و باید یکی‌یکی با هم رودررو شوند. یک نفر از آن‌ها با بازی برد پیت وظیفه دزدیدن یک کیف پر از پول و شمش طلا را دارد. دو نفر دیگر وظیفه دارند پسر دزدیده‌شده یک خلافکار معروف را سالم به ایستگاه نهایی برسانند و از کیف پولی که بابت باج داده محافظت کنند. چند قاتل حرفه‌ای دیگر که هرکدام مهارت‌های متفاوتی دارند هم در قطار هستند و هرکدام می‌خواهد ماموریت خودش را به سرانجام برساند. مواجهه آن‌ها با هم یک اکشن جالب با رگه‌های خاصی از کمدی را شکل می‌دهد. (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

کارگردان دِدپول تقدیم می‌کند

دیوید لیچ کارگردان فیلم‌های معروفی مثل «بلوند اتمی»، «ددپول2» و «سریع و خشمگین، هابز و شاو» کارگردان فیلم است. بازیگران بزرگی مثل برد پیت، ساندرا بولاک، آرون تایلر و برایان تایری هم در فیلم حضور دارند. فیلم یک اکشن خاص است، چون طراحی مبارزه‌ها برای یک لوکیشن محدود مثل قطار دردسرهای زیادی دارد و راحت نیست. اما اکشن فیلم به شکل باورنکردنی جالب است. در دل مبارزه‌ها و زد و خوردها شاهد روابط انسانی و یک درام رقیق هم هستیم که باعث خلق موقعیت‌های کمدی سرخوشانه و جالبی می‌شود که نمونه‌اش را ندیده‌ایم. از حدود دقیقه 20 که شخصیت‌ها معرفی می‌شوند فیلم ریتم خوبی می‌گیرد اما داستانش تا انتها چندان قابلیت جدی گرفتن ندارد و صرفاً برای سرگرمی است که در این زمینه کاملاً هم موفق است.

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar