باشگاه خبرنگاران/ بازیگر سریال «بی‌نشان» گفت: اگرچه نقش سریال «آوای باران» را دوست داشتم، ولی نمی‌خواستم دوباره این شخصیت را بازی کنم.

نیلوفر پارسا، بازیگر سریال «بی‌نشان» در برنامه «سینماچی» رادیو جوان در پاسخ به این سوال که شخصیت منفی بازی کردن سخت‌تر است یا شخصیت مثبت یا خاکستری گفت: نقش خاکستری بازی کردن چالشی‌تر است. زمانی که در سریال «آوای باران» ایفای نقش می‌کردم، در اصل دو شخصیت را بازی می‌کردم. در یکجا باران و در جای دیگر بیتا بودم. 

نیلوفر پارسا درباره نقشش در سریال «آوای باران» گفت: از آنجایی که نقش من در این سریال از خودم دور بود، برای نزدیک شدن به آن باید تلاش بیشتری می‌کردم. در مقابل در نقش ریحانه سریال «بی نشان» اضافه کاری‌هایی داشتم که بیشتر اوقات حذف می‌کردم.

بازیگر سریال «بی‌نشان» درباره نقش ریحانه این را هم گفت: شخصیت ریحانه خیلی به خودم نزدیک است. از طرفی، ریحانه شخصیت مستقلی داشت. اگرچه او بین عشق همسر و پدرش قرار داشت، ولی سعی می‌کرد که تصمیم عاقلانه‌ای بگیرد.

وی با بیان اینکه دوست نداشتم دوباره شخصیت سریال «آوای باران» را بازی کنم، افزود: اگرچه نقش سریال «آوای باران» را به عنوان یک بازیگر خیلی دوست داشتم، اما می‌خواستم مردم من را با شخصیت متفاوتی ببینند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar