میزان/ پروانه معصومی بازیگر پیشکسوت گفت: اینکه در خانه بمانم و استراحت کنم راحت‌ترم، حداقل آسوده و به دور از حواشی قرار می گیرم، من صرفا یک بازیگرم و میخواهم کارم را بکنم اما اینکه بخواهم خودم را در معرض برخی اتفاقات قرار دهم برایم ناخوشایند است.
پروانه معصومی پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول هیچ کاری نیستم و خوشحالم که هیچ کاری نمی‌کنم زیرا به هیچ وجه علاقمند در حاشیه بودن نیستم.

همیشه به دور از حاشیه بوده‌ام
وی در همین رابطه ادامه داد: اینکه در خانه بمانم و استراحت کنم راحت‌ترم، حداقل آسوده و به دور از حواشی قرار می گیرم، من صرفا یک بازیگرم و میخواهم کارم را بکنم اما اینکه بخواهم خودم را در معرض برخی اتفاقات قرار دهم برایم ناخوشایند است.
معصومی درباره احتمال حضور در سریال «موسی (ع)» اضافه کرد: فعلا هیچ تماسی از این پروژه با من نشده است، دوست دارم در این پروژه باشم اما هنوز تماسی نداشته ام.
بازیگر سریال «یوسف پیامبر (ع)» درباره دلیل دوری خود از حواشی سینما تاکید کرد: سالهاست به یک روستا پناه آورده ام که از حواشی سینما دور شوم، گاها از من مصاحبه منتشر می شود در صورتی که من به فرد گفته‌ام که نمی خواهم مصاحبه کنم اما فردای آن روز می بینم از زبان من تیتر زده اند.
معصومی در همین مورد خاطرنشان کرد: تمام تلاش من در سالهای اخیر این بوده که از جو سینما فاصله بگیرم، نه ماهواره دارم و نه شبکه اجتماعی را دنبال می کنم، فقط تلویزیون ایران را می بینیم و هرچه می دانم از همین رسانه است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar